Сучасні рішення для стелі в будинку

Сучасні рішення для стелі в будинку

Стиль і якість завжди в моді. Створення затишку і комфорту в домі — це постійна робота. Коли планують косметичний або капітальний ремонт, про стелі чомусь згадують в останню чергу.

Натяжна стеля в сучасному будинку чи квартирі не буде декоративною надмірністью. Вона ідеально приховує нерівності, тріщини і стики панелей. Така стеля здатна майстерно ховати кабелі, дроти та вентиляцію. Конструкція підходить для будь-яких приміщень, від ванної кімнати, кухні, басейну до неопалюваних веранд. Навіть для медичних закладів застосовується натяжна стеля з додатковою плівкою, яка має спеціальні бактерицидні властивості.

Важливо використовувати якісне полотно, яке не буде конденсувати вологу. Хороша стеля повинна мати пилевідштовхуючий ефект, не вбирати запахи і бути екологічно безпечною, тобто відповідати класу M1. З такою стелею легко зберегти свій інтер'єр від затоплення з верхнього поверху тому що вона здатна утримувати величезну масу води (до 100 л / м2). Для того щоб її витягти, потрібно відкрити частину підвісного матерілу, злити воду і просушити саму стелю, після чого закріпити її на місце. На стелі не залишиться навіть сліду від недавньої аварії.

В даний час безліч компанії займається продажем і установкою натяжних стель. Тому при виборі необхідно бути особливо уважним до наявності відповідних документів, що підтверджують сертифікацію даного продукту. На жаль, небагато підприємств можуть похвалитися тим, що їхні стелі дійсно безпечні і рекомендовані до використання в офісних та житлових приміщеннях. Найчастіше вони пропонують плівку ПВХ, яка не призначена для використання в таких місцях. Зрозуміло, подібна якість має відповідну вартість, але така фірма-установник не дає ніяких гарантій.

Плівка повинна бути призначена для використання в будинках та офісах. Стелі, що відповідають вимогам цього стандарту, складаються з екологічно чистих матеріалів, не виділяють токсичні речовини і є пожежобезпечними. Вони відповідають всім санітарним і гігієнічним нормам, та рекомендовані для використання в житлових приміщеннях.

Натяжні стелі мають чудовий вигляд

Якісні натяжні стелі дозволяють втілити найоригінальніші дизайнерські ідеї. Жоден інший матеріал не зможе відтворити такі форми, фактури і кольору, як еластична плівка натяжних стель. Привабливий і довгий термін служби - до 50 років.

Для того щоб замовити і змонтувати натяжну стелю необхідно звернутися до справжніх професіоналів. Ця робота досить скрупульозна і відповідальна. Процедура ускладнюється особливостями геометрії стелі, комунікаціями, всілякими арками і колонами, вбудованими світильниками, а також частими перепадами рівнів. Не варто економити на установці, якщо є бажання мати якісну стелю.

Серйозні компанії, які займаються установкою натяжних стель багато років, зможуть надати клієнтам широкий спектр послуг з дизайну, доставки та встановлення в оптимальні терміни. Обов'язково буде надана гарантія, що стеля відповідає всім гігієнічним нормам і зроблена з екологічно чистих матеріалів. Такі фірми свої слова підтверджують необхідними сертифікатами та надають багаторічну гарантію на всі види пропонованої продукції. Краща економія — коли роботу роблять фахівці в своїй справі.

 

Джерело: Сайт компанії “Elit-Steli”

Category