Даниїл Андрієв - талановите майбутнє України

Кілька років тому на прогулянці з сім'єю друзів я познайомилася з хлопчиком  -- Даниїлом Андрієвим. На перший погляд, це був звичайний хлопчик, якому подобалося  кататися на скейтборді. Як і всі діти його віку, він цікавився  комп’ютерними іграми-стратегіями. Та від мами Даниїла, Яни, я узнала, що хлопчик серйозно займається фортепіанною музикою та танцями. До того ж, обидва ці заняття йому подобаються, але він не може зробити вибір, що ж  більше…

До 4-літнього віку  Даниїл жив у бабусі та дідуся, які дуже піклувалися про свого єдиного  внука. Бабуся, Зайцева Ольга Андріївна, досі допомагає  сім'ї  доньки, вкладає всю душу в освіту внука, -- бо вчитися в школі екстернів та серйозно займатися двома напрямками непросто. 
Мати Даниїла згадує, що хлопчик з дитинства був активною, творчою, натхненною та з почуттям гумору дитиною. Тому батьки дуже рано бажали, щоб спробував себе у різноманітних розвиваючих заняттях. 

Даниїл Андрієв

- Що було спочатку -  музика чи танці?

- З 4 років Даниїл почав робити перші кроки в танцях в одній з дитячих хореографічних студій міста Києва, і вже через  два роки був прийнятий  в колектив спортивного бального танцю «Серпантин». Саме в ньому педагоги Зирянові Тетяна Володимирівна і Юрій Яковлевич та Катерина Юріївна помітили й почали розвивати здібності хлопчика. Особливо йому подобається і  вдається латиноамериканська програма. Танцювати він згоден 24 години на добу. Навіть коли Даниїл хворіє, не пропускає тренувань. Має цілеспрямований, твердий та наполегливий характер. Він звик не здаватися. Про це говорять його багаточисленні нагороди різного рівня конкурсів, в яких він приймає участь з 7 років. 

Даниїл Андрієв

А знайомство  з різноманітним світом музики почалося на заняттях у школі-студії «Кенгуру» для самих маленьких ДМШ №10. І вже  в 5 років Даниїл вступив на підготовчий клас  фортепіанного відділу. На прохання хлопчика батьки купили йому піаніно. «Спочатку думали, хай спробує все, що хоче: малювання, танці, англійський, музику, а там буде видно», -- розповідає мама Яна. 

Треба відзначити,  що Даниїлу дуже подобалося виступати на сцені, особливо виконувати жваві танцювальні п‘єси. Перший педагог музики -- Богачевська Ганна Володимирівна, помітила його музичні здібності й почала готувати дитину до конкурсу, на якому він у 6 років отримав свою першу нагороду.

Грайливі та швидкі темпи викликають у нього величезне захоплення. Але саме педагог Войтова Олена Анатоліївна, до якої Даниїл перейшов у 2-му класі,  зробила акцент на особистих здібностях у музиці.  Батьки теж розвивали дитину в цьому напрямку.

З 2011 року Даниїл уже має доволі вагомий список нагород у різних конкурсах:

Platinum Orfey став першою визначною подією в житті хлопчика і першим концертом, який відбувся за межами рідної школи. Даниїл старанно та наполегливо готувався  і став лауреатом  2-ї премії.

У 2012 році:  

лауреат 1-ї премії на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі  естрадного мистецтва «Кришталева зірка».

У 2013 році:

«Гран-прі» на 25-му ювілейному Всеукраїнському конкурсі-фестивалі для  дітей та молоді «Осінні зоряні мости» у місті Київ. 

У 2014 році:

1. Став лауреатом  1-ї премiї  на Міжнародному  конкурсі- фестивалі  Golden Stars Of Autumn. 

2. 3-є мiсце на  конкурсi Con Amore festum.

 3.Нагороджений заохочувальним дипломом  у Всеукраїнському мистецькому  конкурсi-фестивалi «Різдвяні мініатюри».

 4. Заохочувальний диплом  у Другому Всеукраїнському конкурсi юних пiанiстiв iм. В. С. Косенка. 

 Приймав участь у музичному спектаклі «Ми любимо В. А. Моцарта», в концерті “Живі сторінки «Дитячого альбому» П. І. Чайковського”, у творчiй зустрiчi українського композитора  Г. Куркова.

В 2015 році: 

Лауреат 2-ї премії  Всеукраїнського конкурсу “На крилах весни ” .   

Диплом за перемогу на фестивалі фортепіанної музики «Весняні  голоси». 

Лауреат 2-ї премії  Інтернаціонального українського  музичного конкурсу  I.C.M.U.

Одержав 3-ю премію Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело надій».

Заохочувальний диплом на Дев’ятому конкурсі юних піаністів ім. В. В. Пухальського. 

У 2016 році одержав:

1. 1-у премію на V Конкурсі-огляді юних піаністів Олени Вериківської. 

 2. 2-е місце у Відкритому конкурсі класичної музики «Обрії класики».

3.2-е місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі   «Мистецтво XXI  століття».

4. 3-ю премію у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Джерело  надій».

 5. Звання дипломанта  IV Міжнародного фестивалю «Каштановий рояль».

 6. 2-у премію на XII Всеукраїнському конкурсі «Класичний меридіан».

 7. Заохочувальний диплом у ІІІ  Всеукраїнському конкурсі юних пiанiстiв iм. В. С. Косенка. 

  8. Диплом 1-го ступеня  на Всеукраїнському мистецькому конкурсі «Різдвяні  мініатюри».

Даниїл Андрієв

В 2017 році отримав: 

1. 1-у премію  Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ».

 2. 1-у премію XIII Всеукраїнського конкурсу «Класичний   меридіан».

 3. 1-у премію на I Міжнародному конкурсі виконавчого мистецтва SONORE FEST.   

  4. “Гран-прі”  на XII Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни» та Сертифікат на участь у музичних проектах Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського.              

Звичайно, такий перелік  нагород вражає, бо  Даниїлу всього 13 років. Також на його рахунку  неодноразовий виступ у Національній філармонії України, сольний концерт, який відбувся в 2016 році, та багато виступів на різних концертах.

Заняття музикою та танцями на такому професійному рівні забирає практично весь вільний час хлопчика, і кожний день дуже  напружений та розписаний по годинах. Тому навіть прийшлося залишити навчання в загальноосвітній школі й перейти в школу екстернів. І знову бабуля Ольга Андріївна допомагає справлятися йому зі шкільною програмою.

На моє питання, які ж предмети зі шкільної програми подобаються, Даниїл відповів, що заглиблюватися в неї він не має часу, тому отримує задоволення від зарубіжної літератури та англійської мови, яку вивчати допомагає його тітка Зайцева Ія, професійний перекладач.   Читання залишається одним з його улюблених занять у вільний час. Читати почав дуже рано. Бабуся привчила його до книжок з самого малечку. Багато йому читала сама, вчила з ним вірші,  а він полюбляв пригодницькі книжки. На сьогоднішній день його улюблені автори та твори: «Гаррі Поттер» - Д. Ролінг, романи С. Кінга - "Воно", Антуана де Сент-Екзюпері - «Маленький принц».

 Щоб більш повніше розкрити образ героя нашої статті, потрібно уточнити деякі моменти його захоплень. Данило любить кіно комедійного жанру, фантастику, в театрі він із задоволенням дивиться мюзикли і спектаклі-комедії. З класичної музики слухає Шопена і Моцарта. Із сучасних композиторів подобається Павло Захаров.  Улюблені види спорту - футбол, плавання, скейтбол. 

- Які конкурси найбільше запам'яталися і чому? 

- Якщо б він і захотів порахувати всі конкурси та турніри, в яких приймав участь, це вже було б складним завданням. Але, звичайно, є ті, які йому найбільш запам’яталися: це коли серед нагород були не тільки дипломи та медалі, а ще й матеріальні нагороди у вигляді путівки в дитячий літній табір на морі та грошові призи. Одна із останніх – “Гран-прі” та 10 000 гривень на  XII Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни».

- Яким бачить своє майбутнє?

- Враховуючи багаторічні захоплення музикою та танцями, він мріє про те, що їх у подальшому можна буде гармонійно поєднати в якусь справу -- наприклад, режисер-постановник мюзиклів.

Побажаємо Даниїлу подальших творчих успіхів та натхнення, щоб мрії здійснилися. Отже, мистецтво несе в собі велику  освітню роль, і те, чим він зараз займається - призначено приносити радість і щастя іншим людям. І в цьому я бачу важливу місію його життя.
Читайте також: 

Додати новий коментар