Сім’я і громада

Захисникам України присвячується

Якщо не відчиняються двері нашої «квартири», ми спокійні та врівноважені, розмовляємо про погоду, про людські долі, про обов’язок перед совістю та людьми. Ми всі однакові зовні, проте не всі однакові за характером.

Екологічний проект «Молоде покоління за чисте довкілля!»

Кожного свідомого українця хвилює, насамперед, питання здоров’я своїх діточок, близьких та рідних, якість продуктів харчування та води, добробут. Але, на жаль, не часто ми замислюємося про чи не найголовніше у житті кожного з нас, про те, який стан навколишнього середовища, в якій сфері буття ми перебуваємо та виховуємо майбутні покоління?

Жертовність та любов до України Світлани Касьяненко

Світлана — водночас вольова, сильна і вразлива, різна вона, як і врешті її творчість. В її пісенному репертуарі є пісні для кожного, хто хоче і вміє співати: колискові, шансон, романс, естрадний жанр, марш, твори для хорових колективів, ансамблів, жартівливі пісні та про наболіле: останні народжені для українських захисників — гострі і правдиві, пекучі, з наповненням, ті, що надихають, пробуджують, обурюють, але ні в якому разі не залишають слухача байдужим.

З любов’ю до України — професор Людмила Порохняк-Гановська

Багатьом відоме ім’я жінки-подвижниці, громадського діяча, голови Національної Ради жінок України, професора Людмили Порохняк-Гановської. Її натхненний поступ увінчаний яскравим квітом добротворень. До якої б справи не доторкнулося серце благодійниці — все наповнюється професійною обґрунтованістю та материнською любов’ю… Жінка-Берегиня — ці слова досить влучно характеризують багатогранність напрямків діяльності Людмили Андріївни. Досить активно вона представляє НРЖУ не лише в межах України, а й серед численної діаспори світу. Доброзичливу, чарівну жінку шанують за миролюбиву вдачу та мудрість, за широку палітру різноманітних іні­ціатив та ідей, які лідер жіночого руху активно втілює в життя.

Дарина Коломицька: «Збереження сімейного затишку - найдорожча цінність!»

Спочатку я почула її неймовірно чудовий голос, а потім побачила юну дівчинку з мікрофоном. — Співає Дарина Коломицька, — оголосила ведуча. — І полилася українська пісня… То було справжнє й незабутнє родинне свято на Подолі. Відтоді час від часу зустрічалася з чудовою родиною Коломицьких. …Сьогодні найбільше багатство і здобуток Коломицьких — Музей родини, що у київській ЗОШ №113. Тут особлива атмосфера. Тут дух національних традицій і звичаїв. З 2008 року в музеї проходять уроки християнської етики, які проводить Тетяна Коломицька. Дітки запалюють лампадки, читають «Отче наш», вчаться класти хрестика…

Батькові від сина

Розглядаючи виставку, я замислилася над тим, як ми зачерствіли у своїх людських стосунках. І як важливо підтримати їх добрими заходами, вчинками, до яких і відноситься ця творча подія.

Жінка — берегиня і переможець

Український народ пишається своїм героїчним минулим, сьогоденням, коли в країні йдуть бойові дії, коли поруч з нами, отам, за дверима військових шпиталів, сотні поранених, а трохи далі, на Сході України, гинуть наші батьки, чоловіки, сини та дочки, наші захисники, а також мирні мешканці Донбасу, серед яких беззахисні діти і люди похилого віку.

Піклування про дітей, чи Чергова передвиборча діяльність

На святкування відкриття дитячого майданчику вийшло близько півсотні батьків з дітьми Оболонського району. А саме - проспект Оболонський, 40.

Герої не вмирають, їхній подвиг буде жити в віках

Вже другий рік йдуть запеклі бо­йові дії на Сході України, в яких беруть участь і випусники Київського війського ліцею імені Івана Богуна. Вони, не шкодуючи сил, здоров’я, свого власного життя, захищають незалежність та цілісність нашої України.

Сторінки