Сімейні традиції

Свято наближається, або Як зустріти новий 2019 рік

Знову наближається одне з найбільш очікуваних свят у році — Новий рік. Саме в цей час кожен вірить, що всі заповітні бажання обов'язково незабаром здійсняться, а негатив залишиться в минулому. 2019 рік — рік Земляної Свині. За легендою, тих, хто догодить цій тварині в новорічну ніч, всі 365 днів буде супроводжувати фінансова вдача. То як зустрічати Новий 2019 рік, щоб свинка залишилася задоволена?

Сімейні звичаї українського народу

Мета: розширити знання учнів про звичаї українського народу, розвивати й плекати грамотну, культурно- і народнозорієнтовану та духовно розвинену людину. Виховувати любов до найдорожчої для кожного з нас родини, сім’ї, історії, традицій свого народу. Прищеплювати любов та повагу до культурного надбання українського народу.

Ледащо в сім’ї

У сімейному житті справи господарські забирають у подружжя багато годин приємного часу на спілкування один з одним, з дітьми, онуками, відпочинку. Я не думаю, що ця стаття допоможе змінити побут. Єдиний рецепт — щасливі ті сім’ї, де домашню роботу роблять усі: подружжя, діти, онуки. Але на заваді щасливого подружнього життя часто стає лінь.

Не шкодувати сил і душі задля сімейних традицій

Духовний розвиток не записано в генах — він фіксується в соціальній програмі, що передається шляхом виховання. Як дорогоцінний скарб передається вона із покоління у покоління. У кожної сім’ї формуються свої традиції, щодо зустрічі і святкування різних свят і сімейних традицій. Значну роль у духовному житті родини і вихованні дитини мають загальнонародні свята: День Перемоги, День Незалежності, 8 Березня, День Захисника Вітчизни, День матері, День Конституції, а також професійно-трудові свята.

Подарки на Новый год и Рождество

Любимый всеми праздник — Новый год… Он приносит много надежд и взрослым, и малышам. Много радости, много хлопот, много веселых минут, много чудес… Давайте, взрослые, не будем забывать, что чудеса чаще всего мы делаем своими руками. Что же подарить ребенку, чтобы Новый год стал для него незабываемым? Пойдем «от обратного». Чего нельзя делать ни в коем случае, чтобы не испортить своему любимому малышу Новый год. Несколько главных правил.

Вечорниці та досвітки або як не померти з нудьги

В Україні здавна сформувалися різні форми громадського дозвілля молоді. Найпоширенішими серед них були вечорниці та досвітки, а в літній період - вулиця, колодки.

Світові традиції гостинності

Сьогодні традиції гостинності притерпело швидких змін. Багатогранне співробітництво та партнерство країн Європи і світу стали повсякденною практикою, постійно зростають міграційні потоки, розвиваються міжнародний туризм, міжнародна торгівля і кооперація. У цих умовах відбувається процес інтернаціоналізації культури гостинності, її уніфікації, що призводить до зростання показників її якості та комфорту.

Цікаві сімейні традиції для вашої родини на Новий рік

Новий рік - гарний привід додати в своє життя щось нове. І неважливо, молода у вас сім'я чи ні - відновити старі традиції або придумати нові завжди є час! Можливо, саме ці яскраві і радісні моменти запам'ятає ваша дитина, з теплотою згадуватиме їх по закінченні багатьох років і збереже їх у своїй родині. Ось ідеї традицій, ритуалів і просто приємних побутових дрібниць, які можна реалізувати на Новий рік.

Сучасні забобони про дівочий шлюб

Як ми встигли побачити, йде процесс невідворотнього руйнування традиційного суспільства, тим не меньш окремі його поведінкові норми виявляються досить стійкими та активно функціонують на теренах сучасної Україні. Мова йде передусім про систему народних уявлень щодо шлюбної поведінки дівчат.

Сторінки