Сімейні стосунки

Пийте свіжозмелену! Інтерв’ю з господаркою кав’ярні Doppio

Нещодавно в Києві відкрилася незвичайна кав'ярня Doppio, в якій пригощають неперевершено смачною кавою. Ми відвідали заклад, дізналися особливості роботи кафе і секрет отримання смачної кави. Христина господарка кафе, розповіла нам про свою справу.

Велика сила любові рідних

Ми познайомилися з Таньою Лукашенко кілька років тому, відвідуючи село Кашперівка, коли наша організація приїхала на День села. Тоді ми дізналися її сумну і абсолютно незрозумілу історію.

Як пережити відключення гарячої води

ВУкраїну разом з літом приходить не тільки тепло, але і пора сезонного профілактичного відключення гарячої води, що для простих людей означає — два тижні льодяного душу або миття жирного посуду в холодній воді. З першими сонячними і теплими квітневими днями відбувається «звільнення» від дорогущого центрального опалення, а потім нові негаразди — відключення гарячого водопостачання.. Багато людей уже звикли до щорічної профілактики і навіть навчились з нею боротися, але для великої кількості мешканців квартир ці дні стають жахом. Пропоную 10 способів боротьби з негараздами.

Весілля в бібліотеці

Учому зв’язок весілля і бібліотеки? У Чернігові, наприклад, — це весільна фотосесія у бібліотеці. Не викликає сумніву той факт, що всі молодята хочуть, щоб їхня весільна фотозйомка була найяскравішою і незабутньою. А фото — «живими», тобто при перегляді яких вони знову могли б пережити всі емоції, які отримали тоді. Тому наречені перебувають у постійному пошуку нових «виграшних» місць і тематичних спрямувань. Допомогу у творчому пошуку пропонує книгозбірня, адже фотографуватись у бібліотеці — це модно, а читати — сучасно.

Проблеми алкоголізму

Багато дослідників звертають увагу на недосконалість особистості алкоголіків, на схильність деяких людей до алкоголізму. Однак ця схильність, як правило, не спадкова, а набута. Вона не проявиться при правильному вихованні та соціальному контролі.

Заповіт щастя

Урочисте відкриття Всеукра­їнського фестивалю «Україна — країна здійснення Мрій» 11 травня 2016 року відбулося в рамках Міжнародного мистецького фестивалю-конкурсу дитячої, юнацької та молодіжної творчості «Моя країна Небувалих звірів: Сад Любові та Радості». Він відбувається у Національному музеї літератури України з 28 квітня і буде тривати до 28 травня 2016 року. Ці заходи є частиною авторського проекту Наталії Веселицької «Симфонія здоров’я». Основою для проведення стала книга Наталії Веселицької «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів», яку психологи назвали «основами позитивного мислення від 0 до 150 років».

Алкоголізм

Алкоголізм — надмірне споживання спиртних напоїв, що чинить пагубний вплив на здоров’я, побут, труд населення, добробут суспільства. Одноразове доведення себе до середнього або важкого ступеня алкогольного сп’яніння розцінюється як випадок п’янства.

За межею болю

"Мама дивиться — сонце всміхається, світ веселішає" — кажуть у народі. Це так, бо ніщо так не гріє душу, як мамина любов і ласка. Скільки б не було тобі років: два чи двадцять, сорок чи п’ятдесят — тобі потрібна мама, її добрі очі, мудрі поради, теплі обійми, її помах руки на прощання, коли ти їдеш із рідного дому чи просто йдеш у справах. А чи задумуєшся ти коли-небудь, чи встигла сказати їй, що дуже любиш її, чи не образила, часом, словом або поглядом, чи привітала зі святом, чи просто зателефонувала, сказавши: «Доброго дня, матусю! Ти здорова? Як у тебе справи? Відпочинь, усю роботу не переробиш. Не хвилюйся, будь ласка, у мене все добре, я скоро приїду…»

Батьки й діти: тепло сімейних традицій

З прадавніх часів сім’я розглядається як необхідна умова людського існування. У сім’ї дитина формується, розвивається, виховується, набуває різних соціальних умінь. Батьки є першими провідниками у цей широкий, різнобарвний і різноманітний світ буття, завдяки їм дитина підхоплює і усотує все: слово, усмішку, погляд, жести близьких людей, їх поведінку, манеру спілкування, зрештою сімейні цінності. Саме у родинному колі завдяки бесідам та взаєминам з рідними, сімейним звичаям і традиціям вона починає належним чином взаємодіяти зі світом, пізнавати сутність таких моральних понять, як добро і зло, гарне і погане тощо. Саме тому сім’я відповідальна перед майбутнім за те, якими виховає своїх дітей, якими духовними, моральними цінностями і нормами озброїть їх для подальшого життя.

Не жалій слів «Я тебе люблю»!

Чи задумувалися ви колись про життя інших сімей? Не лише про сім’ї ваших друзів, з якими ви залюбки ходите на пікніки, аби весело провести час та, можливо, похвалитися якимись досягненнями членів своєї родини. Ні, я говорю про ті сім’ї, горе яких не помічаєш, поки ваше горе не постукає у двері вашого будинку.

Сторінки