Сімейні стосунки

Cімейне щастя: поради Василя Сухомлинського

Багато мудрих порад щодо побудови сімейного щастя можна віднайти у працях Василя Сухомлинського. Педагог-гуманіст зосереджує свою увагу на найголовнішому чиннику творення справжньої Людини — щасливій сім’ї, де творення щастя здійснюється усіма її членами — батьком, матір’ю, дітьми.

Пам'ятати своїх близьких

Земля без води мертва, людина без сім'ї — пустоцвіт. Наскільки ми цінуємо тих, хто знаходиться поруч з нами? Поки пробігали роки мого дитинства, найщасливішої пори мого життя, я не замислювався над цим питанням. Лише коли я сам подорослішав, закінчив навчання, створив сім’ю і коли в мене з’явилися власні діти, я раптово згадав про те найважливіше, що часто забував або просто не помічав. Я по новому відкрив для себе своїх рідних.

ГОВОРЯТЬ ДІТИ

Відкриймо для себе світ очима наших дітей...(нові доповнення щомісяця) Вранці, збираючись до садочка, 3-річний Гришко вередує: — Набридло в садку. Не хочу туди йти. Піду в школу з братом Сашком. — Гриша, але ж ти не вмієш ні читати, ні рахувати... Ось навчишся — тоді й підеш до школи, — умовляє його мама Олена. — А ось і неправда! — обурюється Гриша. — Бабуся говорить, що я ворон рахувати вмію.

Найкращий подарунок на весілля

Весілля є однією із найважливіших подій в житті кожної людини. Вона зазвичай супроводжується бурхливими емоціями, переживаннями, увагою близьких людей і, звичайно, незабутніми подарунками. Але серед усіх можливих подарунків, який з них може бути самим найкращім для подружжя та навіть вплинути на їх подальше сімейне життя?

Пийте свіжозмелену! Інтерв’ю з господаркою кав’ярні Doppio

Нещодавно в Києві відкрилася незвичайна кав'ярня Doppio, в якій пригощають неперевершено смачною кавою. Ми відвідали заклад, дізналися особливості роботи кафе і секрет отримання смачної кави. Христина господарка кафе, розповіла нам про свою справу.

Велика сила любові рідних

Ми познайомилися з Таньою Лукашенко кілька років тому, відвідуючи село Кашперівка, коли наша організація приїхала на День села. Тоді ми дізналися її сумну і абсолютно незрозумілу історію.

Як пережити відключення гарячої води

ВУкраїну разом з літом приходить не тільки тепло, але і пора сезонного профілактичного відключення гарячої води, що для простих людей означає — два тижні льодяного душу або миття жирного посуду в холодній воді. З першими сонячними і теплими квітневими днями відбувається «звільнення» від дорогущого центрального опалення, а потім нові негаразди — відключення гарячого водопостачання.. Багато людей уже звикли до щорічної профілактики і навіть навчились з нею боротися, але для великої кількості мешканців квартир ці дні стають жахом. Пропоную 10 способів боротьби з негараздами.

Весілля в бібліотеці

Учому зв’язок весілля і бібліотеки? У Чернігові, наприклад, — це весільна фотосесія у бібліотеці. Не викликає сумніву той факт, що всі молодята хочуть, щоб їхня весільна фотозйомка була найяскравішою і незабутньою. А фото — «живими», тобто при перегляді яких вони знову могли б пережити всі емоції, які отримали тоді. Тому наречені перебувають у постійному пошуку нових «виграшних» місць і тематичних спрямувань. Допомогу у творчому пошуку пропонує книгозбірня, адже фотографуватись у бібліотеці — це модно, а читати — сучасно.

Проблеми алкоголізму

Багато дослідників звертають увагу на недосконалість особистості алкоголіків, на схильність деяких людей до алкоголізму. Однак ця схильність, як правило, не спадкова, а набута. Вона не проявиться при правильному вихованні та соціальному контролі.

Заповіт щастя

Урочисте відкриття Всеукра­їнського фестивалю «Україна — країна здійснення Мрій» 11 травня 2016 року відбулося в рамках Міжнародного мистецького фестивалю-конкурсу дитячої, юнацької та молодіжної творчості «Моя країна Небувалих звірів: Сад Любові та Радості». Він відбувається у Національному музеї літератури України з 28 квітня і буде тривати до 28 травня 2016 року. Ці заходи є частиною авторського проекту Наталії Веселицької «Симфонія здоров’я». Основою для проведення стала книга Наталії Веселицької «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів», яку психологи назвали «основами позитивного мислення від 0 до 150 років».

Сторінки