Україна та Японія на крилах миру

У спеціалізованій школі №96 з поглибленим вивченням російської мови ім. О. К. Анто­нова 10 лютого 2017 року стартував проект «Україна та Японія на крилах миру». 2017 рік оголошено роком Японії в Україні, з метою сприяння вивченню історії Японії розширення доступу українців до світових можливостей. Про це Президент України Петро Порошенко заявив в рамках офіційного візиту до Японії. Свого часу голова нашої держави відвідав місто Кіото, де зустрівся з губернатором префектури, мером міста та головою Торгово-промислової палати. Цього року виповнюється 25-річчя з часу визнання Японією незалежності України та встановлення дипломатичних стосунків між нашими країнами.

На заході були присутні почесні гості: заступник головного редактора газети «Справи сімейні» Грабовенко Людмила Іванівна, представник методичного центру РУО Тромса Марія Іванівна, гостя з Японії Цудзукі Міюкі та волонтери з Культурного центру «Сан», учні та вчителі 83, 140, 206 та 253 шкіл Святошинського району.

Учні та педагоги 96 школи провели разом з волонтерами з Культурного центру «Сан» для учнів шкіл Святошинського району майстер-класи з виготовлення оригамі та написанню хокку. Учасники Літературної студії ім. Т. Г. Шевченка спеціалізованої школи №96 показали театрально-музичну композицію про Японію, яка дуже вразила всіх глядачів та особисто гостю з Японії Цудзукі Міюкі.

Також гості мали можливість відвідати шкільну виставку, підготовлену учнями 96 школи, на якій були представлені українська витинанка, ляльки-мотанки, стринг- арт, японська кірігамі, вироби оригамі, ошибани, хокку та цікаві малюнки.

Під час заходу Міюкі написала японську каліграфію та подарувала школі на спогад про зустріч, яка надихнула її написати хокку.

Такі проекти допомагають виховувати у підростаючого покоління розуміння того, що спільна мета всього людства — це Мир на планеті Земля! Це найбільше в світі щастя, коли на ній розквітають квіти, а люди живуть спокійно, Земля не здригається від страшних вибухів, а діти вчаться, здобувають знання, щоб зробити наш край ще прекраснішим. Мир на землі — це найбільше благо, бо є тато і мама, ніхто не гине у боях, і багато радості у світі.

Лариса Жук
Читайте також: 

Додати новий коментар