У столиці України відбулося Міжнародне свято — День захисту дітей.

У столиці України відбулося Міжнародне свято — День захисту дітей. Програма була насичена різноманітними заходами, де головними героями були самі діти. В кожному районі Києва гомоніло й шуміло, майоріло різнобарвними кольорами, юні таланти заповнили сценічні площадки у парках, стадіонах, бібліотеках, палацах для дітей та юнацтва. Чимало заходів пройшло під гаслами: «Щасливе дитинство», «Кожній дитині подаруй життя і завтра», відбулися конкурси малюнку на асфальті, спортивно-ігрові свята «Мама, тато і я — туристична сім’я».

Розпочався святковий день зранку 1 червня на Михайлівській площі благодійним «Пробігом під каштанами» — наймасштабнішим спортивно-благодійним проектом в Україні. Захід проводиться щорічно, починаючи з 1993 року. Останні 14 років учасники пробігу допомагають дітям з вродженими вадами серця. Кошти, зібрані під час «Пробігу під каштанами», спрямовуються на придбання життєво необхідного медичного обладнання для Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Полудень відзначився творчою акцією біля Софії Київської за участю мера Києва Віталія Кличка, який вручив 75 щасливчикам іменні стипендії. В урочистій церемонії брали участь творчо обдаровані кияни та їхні педагоги і вихователі. Мер Києва висловив надію, що стипендії стануть для дітей добрим стимулом для навчання та подальшого розвитку творчих здібностей. Самі учасники — наша гордість та наше майбутнє, це ще один крок показати українську культуру за кордоном.

Свято продовжувалося заключним гала-концертом V Міжнародного благодійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Сонячний каштанчик», у якому брали участь творчі колективи з усієї України. Голова фестивалю Олег Мельник зазначив, що 5-годинний марафон поєднав Україну в радості, красі та добрі.

В Київському палаці дітей та юнацтва відбувся благодійний фестиваль дитячої творчості під патронатом Юлії та Євгенії Тимошенко «Назустріч мрії». Кошти від заходу передані дітям-сиротам, дітям — позбавленим батьківської опіки та дітям-переселенцям зі Сходу України.

Почули в столиці і дітей з особливими потребами. Благодійний «Фестиваль націй» зібрав близько ста вихованців з усієї України, які виступили на сцені на Михайлівській площі. Марічка Падалко, ведуча телеканалу «1+1», підкреслила, що цій групі дітей особливо бракує уваги та можливості реалізуватися. Зворушливим був виступ дітей з вадами розвитку, з вадами зору, які грали на музичних інструментах, декламували та танцювали. І вітали всіх дітей України зі святом, бажаючи «щоб був мир, світле небо над головою, щоб була усмішка і не було страшних сліз втрати». «Ми показуємо всім, чого вартує цим дітям вийти на сцену, яких трудів вартує. Вони такі ж, як усі — вони так само хочуть, щоби їх любили, щоби їх визнавали», — підкреслила організатор фестивалю Лариса Андропова. На майдані Незалежності відбувся концерт «Світ талантів — світ нації» зі встановленим новим рекордом запуску тисячі повітряних кульок з бажаннями.

Редакція «Справи сімейні» приєднується до вітань дітей. Разом ми сприяємо впровадженню в життя добрих справ, зберігаємо тепло родинного вогнику. Рука допомоги дітям — благородна справа, на користь міцного суспільства. Бо саме через такі акції формується щаслива родина, мирна нація, мирна планета.
Галерея: 
Читайте також: 

Додати новий коментар