Святкування Всеукраїнського дня родини в Маріїнському парку в Києві

Знагоди відзначення Дня родини 10 липня 2015 року в Маріїнському парку відбулося свято, де вшановувалися і нагороджувалися кращі родини м. Києва, які є взірцями для наслідування молодого покоління; сім’ї, які прожили разом 50 і більше років; батьки і матері, які волею долі виконують одночасно роль матері і батька у вихованні дітей та переможці міського конкурсу «Сім’я року-2014».
Організаторами заходу є Київська міська державна адміністрація, Управління сім’ї, молоді та спорту, Київський міський центр сім’ї «Родинний дім».

На святі перед учасниками виступив з вітальним словом мер Києва Віталій Кличко. Сердечно та щиро він привітав та подякував батькам і матерям за добре виховання своїх дітей, всім родинам, які зберігають та цінують сімейні традиції, за любов, повагу та допомогу один одному в родині і побажав їм щастя, добробуту та міцних родинних стосунків.

У рамках заходу в теплій атмосфері відбулося вручення премії Київського міського голови в сумі 2000 грн (отримали на карточку) одиноким батькам та матерям за відповідальне ставлення до виховання дітей та сумлінне виконання батьківських обов’язків. Нагороджено 13 сімей.

З нагоди святкування вшановувалися і були нагороджені відзнаками Київського міського голови сім’ї-ювіляри, які прожили разом 50 і більше років (всього до нагородження було представлено 12 сімей) та переможці міського конкурсу «Сім’я року-2014», де виховується троє і більше дітей (нагороджено 11 сімей).

За станом здоров’я деякі сім’ї-ювіляри, які прожили разом 50 і більше років були відсутні на святі. Подарунки цим сім’ям були розвезені і вручені з представниками громадських організацій після свята, а саме: сім’ї Хлоп’ячих (Дніпровський р-н), сім’ї Самченків (Дніпровський р-н), сім’ї Глядченків (Дарницький р-н).

Дякуючи громадським організаціям — МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі», МГО «МОЗІРОН» — всі учасники отримали подарунки.

На святі учасники, гості та запрошені родини могли долучитись до участі у 16 майстер-класах, 4 ігротеках, було розгорнуто 5 інформаційних майданчиків, де надавались безкоштовні консультації юриста та психолога.

Для всіх учасників заходу був підготовлений концерт за участю талантів м. Києва:
— зразковий театр пісні «Ладоньки»;
— Павло Колодій та його гурт «Коло дій»;
— випускник військового училища ім. Івана Богуна Юрій Маленок;
— бандуристка Світлана Нікокорова;
— Зведений військовий оркестр Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій (начальник оркестру капітан Зінченко М. В.) та Зведеного військового оркестру Київського військового ліцею імені Івана Богуна (начальник оркестру майор Бондар А. А.).

Заступник генерального директора «Видавничого дому «Справи сімейні» та за сумісництвом колекціонерка українських хусток — Людмила Грабовенко підготовила та прикрасила сцену виставкою українських хусток «Мамина хустка», яка милувала око всіх присутніх. Серед колекції була хустка, якій понад 300 років і яка може здійснювати бажання — як особисті, так і масштабного значення.
Наприкінці свята учасники та гості отримали в подарунок морозиво. Зі словами вдячності, гарним настроєм залишали гості цей вечір.

Допомагали у проведенні заходу МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі», МГО «МОЗІРОН»,  ТОВ «Торговельна фірма «Рудь», Культурний центр «Сан» в Україні, Міжнародна громадська організації «Соціально-культурний центр», Благодійний фонд «Серце миру», Художня студія Міжнародного центру культури та мистецтв «Жовтневий палац», а також інформаційні партнери «Видавничий дім «Справи сімейні», видавництво «Колесо жизни».

Ольга Мінько
Галерея: 
Читайте також: 

Додати новий коментар