Ми — єдина родина

2 березня актову залу Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінський економічний коледж» прикрасили вишиті рушники із колекції Людмили Грабовенко. В коледжі відбулася тематична зустріч «Україна — єдина родина».

Директор коледжу Сергій Михайлов наголосив, що студентський і педагогічний колектив — це одна велика родина, яка творить історію не лише навчального закладу, але й громад нашого міста й області. Так, нещодавно студентка коледжу Анжеліна Скороход зайняла 2-ге місце у 2-му етапі VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти Київської області. Дівоча волейбольна команда коледжу виборола путівку на всеукраїнські змагання.

Депутат Ірпінської міськради, кандидат філософських наук Максим Плешко передав вітання від міського голови Володимира Карплюка і поділився спогадами про Майдан, зазначивши, що там вистояти людям допомагала молитва.

Голова правління ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» Тетяна Коцеба і старший науковий співробітник Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, член правління Національної ради жінок України, член президії ВСГО учасників бойових дій АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів, член Громадської ради Міністерства оборони України Тетяна Тарасова говорили про значення єдності українського народу особливо в наш час. Тетяна Тарасова, зокрема, підкреслила, що трагедію сходу України спричинила не тільки війна, але й недостатнє забезпечення шкіл українською літературою. Тетяна Вікторівна розповіла про допомогу нашим воїнам і населенню, яке опинилося в зоні АТО. Це справді всенародна допомога. Одна першокласниця попрохала віддати дітям Донбасу великого іграшкового  ведмедика, подарованого їй. У голосі Тетяни Тарасової бриніли сльози, коли вона розказувала про щиру поміч жителів Наддніпрянщини потерпілим на сході України.

Народна артистка України Наталя Шелепницька і керівник вокально-оперної студії при Київському міському будинку вчителя, співачка Ірина Персанова захопили присутніх чарівними українськими піснями.

Також виступили студентські самодіяльні гурти і акробатичний колектив коледжу.

Подвижницька праця ветерана педагогічної праці Зої Кириченко, Голови правління ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» Тетяни Коцеби і заступника головного редактора газети «Справи сімейні» Людмили Грабовенко була відзначена медалями «За жертовність і любов до України» Української православної церкви Київського патріархату. Нагороди вручили настоятель Свято-Покровського храму в Ірпені протоієрей о. Богдан Медвідь і клірик цієї церкви о. Володимир Азжеуров.

Зустріч завершилася спільною молитвою. Вона згуртувала присутніх відчуттям єдності з усім українським народом. 
Галерея: 
Читайте також: 

Додати новий коментар