Концерт у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей м. Києва

Уперший день червня було по-справжньому сонячно від дитячих усмішок в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей м. Києва по вул. Полярна, 7а.

ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» запросила своїх друзів виступити перед вихованцями центру.

Серед виступаючих були юні артисти з колективу народного танцю «Сонцепляс», які яскраво виконали циганський та корейський танці, чим вразили глядачів знанням східної культури. 

Дві юні співачки — Анна Олійник та Аліна Довга, учениці музичної школи №23 Солом’янського району, виконали «Як у нас на Україні» та запальні пісні про дощик й про вeсeлку.

 Своєю майстерністю гри на гітарі поділилися Лимар Єгор, учень 3-го класу музичної школи №23 Солом’янського району, та Ільїн Іван, учень школи мистецтв №5.

Однією з цілей концерту було знайомство дітей з різними музичними інструментами та творами, які на них можна зіграти. Тому Денис Ковмір показав свою майстерність гри на саксофоні, Дмитро Кошель зіграв кілька творів на баяні, Андрій Пономаренко на ксилофоні. Ще дуже важливим моментом на нашому концерті було правильно представити і розповісти про це дійство, і, на мій погляд, це жваво і цікаво зробила чудова ведуча — Олена Несміян, актриса і режисер. Нeзважаючи на тривалість концерту близько півтори години, виступ викликав великий інтерес у дітей, навіть наймолодшого віку. Всі наші артисти виступали з такою любов’ю, що юні глядачі це відчули і самі захотіли заспівати пісню «Україна це ти» в дуеті з молодою співачкою Рипсиме Міколоян.

Одним з останніх був традиційний український танок Тетяни Левун, випускниці Київського коледжу культури і мистецтв. 

Привітати дітeй прийшли Голова ГО «Федерації жінок за мир у всьому світі» Тетяна Юріївна Коцеба, Олена Можайська, помічник депутата Оболонського району Людмили Костенко. Дітям передали подарунки та організували солодкий стіл. Директор центру — Сербук Вікторія Костянтинівна від щирого серця подякувала всім артистам, які зворушили серця вихованців та їх виховатeлів. Концерт відбувся завдяки Ігорю Пономаренко, нашому співорганізатору, звукооператору Віталію Ісаєву. А фото Басі Володарської і відео Івана Кавуненко надовго збережуть пам’ять про цю подію.


Наталія Ільїна
Читайте також: 

Додати новий коментар