Добро починається з тебе

В Україні розпочали писати «Книгу добра»

Міжнародний со­ці­аль­ний проект планує залучити понад 300 тисяч українських дітей, які писатимуть свої історії добра і малюватимуть ілюстрації. Керівник проекту — Почесний консул Угорщини в Івано-Франківську Василь Вишиванюк благословив початок роботи. Координатор проекту народна артистка України Катерина Бужинська впевнена — добро переможе.

«Ми з радістю підтримуємо цю добру благодійну справу, — сказав Юрій Кравченко, голова Державного самоуправління українців Угорщини. — Ми й раніше охоче приймали на оздоровлення дітей воїнів АТО».
Спеціально створена комісія вибере 50 цікавих розповідей і малюнків, які увійдуть до Книги. Книга буде з особливого паперу, виготовленого вручну з клаптиків тканин і рослинних зерен.

«Книга добра» буде виглядати так: папір буде зроблений, як ми говорили, трава буде зібрана, квіти, одяг з України. Деякі сторінки будуть такими, що їх можна полити водою і вони будуть проростати. Триста тисяч дітей, які робитимуть ілюстрації, отримають нагороди. Вони поїдуть до Угорщини на відпочинок», — розповів співорганізатор проекту «Книга добра», керівник Центру української культури в Таллінні Анатолій Люлюк.

Проект стартував за підтримки Кардинала Любомира Гузара і Міністерства закордонних справ. Його представлять як в українських школах, так і в посольствах України в різних країнах.

Присутній на заході Надзвичайний і Почесний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень зазначив: «Ми є добрими сусідами з Україною і завжди готові підтримати всі добрі справи».

Організатори планують створити сотню ексклюзивних примірників диво-книги, які подарують найіменитішим бібліотекам світу. Передусім, щоб показати — українці вміють робити добро і вражати добротою.

«Ми домовились, що зможемо передати цю Книгу до найбільших бібліотек світу. Вона буде у відкритому доступі у Лондоні, Ватиканській бібліотеці, Вашингтоні. Звідти виникне ще одне почуття до сучасної України», — переконаний міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Людмила Чечель
Читайте також: 

Додати новий коментар