Події

Новгород-Сіверщина – наша рідна земля

24 квітня 2018 року за ініціативи президента Київської торгово-промислової палати Засульського М. В. відбувся круглий стіл «Моя Новгород-Сіверщина – моя рідна земля», на яку зібралося земляцтво Новгород-Сіверського осередку Товариства «Чернігівське земляцтво». З вітальним словом виступив заслужений економіст України Микола Васильович Засульський, який щиро вітав своїх земляків у дружньому колі, які вже вкотре збираються разом, щоби порадіти за успіхи спільної роботи, відпочити в родинному колі, послухати тиху українську пісню, поетичне слово та просто поспілкуватись.

Дитячий фестиваль «Диво UA»

1 червня 2018 року в Українському Кризовому медіа-центрі міста Києва Мистецьке об'єднання «Народна філармонія» презентувало збірку українських дитячих пісень «Диво UA», присвячену Дню захисту дітей. Фестиваль «Диво UA» проходив 11 травня у концертному залі Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім». На фестивалі було встановлено рекорд України – проведено найдовший дитячий пісенний марафон, що тривав 4,5 години. Організатори фестивалю – заслужена артистка України Руслана Лоцман, Мистецьке об’єднання «Народна філармонія» отримають сертифікат встановленого рекорду України.

ЖІНКА і 11-та ВЕСНА

Власне, 11 весен найбільше звучать такі слова, як «Жінка», «Культура миру», «Чарівність», «Милосердя»… Бо саме весною, щороку, в Києві відбувається подія міжнародного масштабу — конференція, у якій беруть участь представники громадських організацій, державних установ, парламентарії, видатні митці, науковці, освітяни, а також численні гості з Європи, Японії та Південної Кореї. Цьогорічна 11-та конференція «Роль жінок у поширенні культури миру», що пройшла під орудою МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» була унікальною в усьому. Починаючи від погоди, коли за півгодини до дійства, нізвідки набігла гроза, яка так намагалась «завадити» святу. Утім, незважаючи на проливний дощ, у заповненому вщент приміщенні Міжнародного центру культури і мистецтв Федерації профспілок України, у так званому Жовтневому палаці захід розпочався вчасно і був доволі насиченим. І цікавим.

Освітній проект «Педагогіка дитинства: нове життя «старих» методик навчання і виховання»

Педагогічний музей України продовжує реалізацію циклу інтерактивних лекцій «Педагогіка дитинства: нове життя «старих» методик навчання і виховання» (у форматі педагогічних консультацій для всіх охочих). Уже відбулися зустрічі, присвячені методикам навчання і виховання найвизначніших педагогів ХХ століття: Марії Монтессорі, Антона Макаренка, Януша Корчака, Василя Сухомлинського. Серед інших тем — «Казкотерапія», «Музична терапія», «Кіно в освіті» та ін. 19 травня відбудеться зустріч на тему «3D-технології в освіті». Анонс заходу з детальною інформацією буде розміщено на сторінці музею у Facebook.

Солов’їний голос Ольги Мельничук завойовує прихильників

Знайомтеся – Ольга Мельничук. П’ятнадцятилітня вокалістка. Минулого року стала володаркою Гран-прі Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України», засновником якого є Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна». На початку березня цього року здобула чергову перемогу у Всеукраїнському конкурсі вокального мистецтва «Пісенна скарбничка». А у Міжнародний день щастя, в Музеї Миколи Лисенка відбувся її перший сольний концерт «Солов’їний романс». Представив юну співачку дідусь – заслужений журналіст України Андрій Мельничук. Юна співачка зачарувала присутніх тембром голосу, зігріла серця слухачів у прохолодний березневий день.

Презентація книги відомого громадського діяча, священика і волонтера Юрія Стельмащука «Український дім: будь господарем»

Анонс: 27 квітня, у п’ятницю, о 13:00 в «Українському домі» у Києві, за адресою вул.Хрещатик, 2, у Кризовому медіа центрі відбудеться презентація книги відомого громадського діяча, священика і волонтера Юрія Стельмащука «Український дім: будь господарем». Ця книга присвячена пошуку української національної ідеї. Запропоновано шляхи самовдосконалення й розвитку людини на ідеях християнського віровчення та ідеалах гуманізму. Підсумовуючи суспільну дискусію, автор формулює дороговказ нашого державотворення:

Пророк

«Пророк» — так називають людину, яка має надзвичайну здібність передбачати майбутнє. За релігійними уявленнями, це провісник Божої волі, святий, апостол. Оточений магією таємничості, інколи на прикладі власного життя він указує сучасникам шлях до світла і волі. Мова піде як раз про одну з таких людей - Т. Г. Шевченко.

Птахи прилетіли!

Напередодні Пасхи, 5 квітня цього року, в Національному музеї літератури України від- булося урочисте відкриття пасхального Всеукраїнського мистецького фестивалю «Україна — країна Здійснення Мрій».

Доленьки моєї оберіг

Під такою назвою пройшов ювілейний творчий вечір композитора Ольги Миколаївни Янушкевич. Моя золотокоса земле, зігріта маминим теплом, до тебе пам’яттю поверну, до тебе я прийду добром. Стежками рідними пройдуся, відчую м’яту на устах І, як в дитинстві, загублюся В твоїх некошених хлібах... Ось такими теплими словами Ольга Янушкевич відкрила цей особливий вечір, на який зібралася повна зала шанувальників її унікального таланту.

Літературно-мистецька премія імені Леоніда Глібова

5 березня в рамках засідання клубу «Краєзнавець», саме у день народження відомого українського письменника, поета, байкаря, видавця, громадського діяча Леоніда Івановича Глібова (1827—1893) відбулось урочисте вручення престижної відзнаки — обласної літературно-мистецької премії імені Леоніда Глібова лауреатам 2018 року. Вечір відкрила легендарна пісня «Журба» у виконанні капели бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (художній керівник заслужена артистка України Раїса Борщ, хормейстер заслужений працівник культури України Микола Борщ).

Сторінки