Події

МУЗИКА ШОПЕНА ПРОСТО НЕБА

Упродовж двох найдовших літніх вихідних в історико-культурному-центрі Замку-музеї «Радомисль» звучала музика Шопена. Цього року відбувся VI міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба». На острові любові, за білим роялем Yamaha відомі музиканти, віртуози, лауреати міжнародних конкурсів, піаністи і просто талановиті діти з Києва, Бахмута, Вінниці, Житомира виконували твори композитора. Серед поважних гостей – Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто, Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні Алекс Ленартс, Голова Федерації «Жінки за мир у всьому світі» Тетяна Коцеба, Голова Управління Федерації Всесвітнього миру в Україні Михайло Ільїн разом з дружиною і сином, Голова Спілки жінок України Леокадія Герасименко.

Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба»

Найкращі виконавці класичної музики вже традиційно приїдуть 22-23 червня 2019 року на VІ Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба» в історико-культурному комплексі Замок-музей Радомисль. В ці дні, під відкритим небом, у виконанні віртуозів будуть лунати геніальні твори польського композитора Фредеріка Шопена. Незмінними резидентами фестивалю будуть: солістка Національної філармонії України — Інесса Порошина та лауреатка і призер міжнародних конкурсів — Тетяна Шафран.

Запрошуємо відвідати Замок-музей Радомисль

Замок-музей Радомисль за підтримки Українського Культурного Фонду створює іноваційний культурний продукт – аудіоекскурсії з елементами інтерактиву. У вересні-жовтні цього року будуть започатковані аудіоекскурсії унікальним Музеєм української домашньої ікони у Замку Радомисль. Першими, хто безкоштовно відвідає інтерактивні екскурсійні маршрути будуть школярі, студенти, військові Житомирщини та Київщини. Під час туру Замком-музеєм Радомисль кожен відвідувач зможе самостійно рухатись за допомогою інтерактивної карти, прослуховуючи при цьому інформацію про локації та об’єкти за допомогою аудіогіда трьома мовами – українською, англійською та російською.

Від гармонії в сім’ї до гармонії у світі

Громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі» та «Глобальна мережа жінок за мир» проводять ці заходи упродовж 12 років. Відкрила конференцію Ольга Богомолець, народний депутат України, Голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, мама чотирьох дітей. «Одним з ключових напрямків діяльності «Федерації» є підвищення ролі жінки і матері у сприянні миру та стабільності, — говорить Тетяна Коцеба, Голова Правління «Федерації жінок за мир в усьому світі», мама п’ятьох дітей. — Щоб досягти миру, його треба будувати за допомогою любові. Людство — це сім’я, розширена таким чином, щоб охоплювати всіх і кожного. Людина має бути здатною любити все людство так, як дружина любить свого чоловіка, як діти люб- лять батька та матір. Живучи заради всіх людей світу так само, як батьки живуть заради своїх дітей, така людина принесе гармонію всьому світу».

Жінка-берегиня: від гармонії у сім’ї до гармонії у світі

13 травня 2019 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась міжнародна конференція «Жінка-берегиня: від гармонії у сім’ї до гармонії у світі» з нагоди міжнародного Дня матері. Організатором виступила Громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі». Вже 12-й рік Федерація жінок проводить заходи, які об’єднують жінок різних за фахом, світоглядом, але об’єднаних спільною ідеєю про досягнення миру за допомогою любові до всіх і кожного.

Ветерани — майбутнім захисникам України

Напередодні Дня захисника України на площі Конституції, що біля Верховної Ради, відбулася подія, яка, без сумніву, запам’ятається не тільки її учасникам, а і численним гостям. Бо саме там, в той незабутній день, пройшли посвяту в кадети учні ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус». Щоб привітати майбутніх захисників, на урочистості завітало багато почесних гостей. Це представники влади, відомі військові й митці, які спостерігали, як курсанти під звуки маршу впевнено крокували по плацу, а потім з ученицями цього ж ліцею, тримаючи осанку, кружляли під відому мелодію вальсу.

Інтернаціональне виховання молоді

У навчально-виховному комплексі «Домінанта», який вважають одним із найкращих сучасних закладів освіти Києва, відбувся цікавий культурно-просвітницький захід — презентація проектної роботи родини 5-А класу, спрямованої на розширення знань молоді про одну із європейських країн. В оригінальному сценарії була подана розгорнута інформація про Болгарію, її історію, культуру, досягнення у соціально-економічному розвитку. Організатори заходу здійснили фантастичну подорож у казковому шкільному автобусі до сонячної Болгарії, під час якої відбулася змістовна розповідь про державний прапор та герб країни, «екскурсанти» разом заспівали Державний гімн, пісню «Мила Батьківщино».

Високе визнання та шана

21 березня 2019 року, в Міжнародний день рідної мови, в Будинку письменників України відбувся урочистий вечір-концерт, присвячений цій знаменній події, який розпочався із вшанування та нагородження високими церковними нагородами визначних сіячів рідного слова, відомих письменників України, а також меценатів представником Православної церкви України. Серед нагороджених була видатна поетеса, надзвичайна, сильна духом, мужня, волелюбна, але дуже скромна і ніжна жінка, жінка-весна, жінка-матір, найказковіша у світі бабуся, одна з найкращих письменниць України ХХ—ХХІ століть, член Національної спілки письменників України, головний редактор видавництва «Криниця» (2002—2016 рр.), лауреат літературної премії Дмитра Луценка (2012) Тетяна Майданович.

Великдень

Великдень — це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це, перш за все, — культура, яка встановила традиції. Вона формувалася віками та формувала внутрішній світ людини. Саме культура стає фоном, на якому вершиться історія та встановлюються традиції. Існує багато різних звичок і звичаїв, які коріняться в культурах, що сформувалися на шляху історії численних народів. І їх просто так не усунути, тому що вони пов’язані з мовою, світоглядом та релігією народу. Релігії не зникли, вони розповсюдили вплив на весь світ, проникаючи в середовище з різними культурами та традиціями. Так сталося, бо це стосується не земного, а вічного життя людини. Тому люди в глибині душі усвідомлюють, що повинні жити у Всесвіті.

НЕСПОДІВАНИЙ КАЛУШ

Гала-концерт-свято пісні за результатами проведення ІІ Міжнародного вокального конкурсу ім. Квітки Цісик вперше в Калуші, в Україні, розпочинається Гімном славній Жінці, голос якої лунав 22 мільярди разів у різних радіоефірах, з екранів кінотеатрів, на телебаченні, яка прославляла Україну та її пісню світом. Дебют пісні на слова і музику члена журі конкурсу Вадима Завади відбувся восени в іспанському місті Малага. Вже стало традицією вручення прапору Міжнародного вокального конкурсу ім. Квітки Цісик представникам влади міста (селища, обласного центру), в якому відбувається захід. Заступник голови Калуської районної ради Віктор Гільтайчук прийняв естафету проведення вокального конкурсу ім. Квітки Цісик з обіцянкою активного сприяння його проведенню.

Сторінки