Події

Щаслива родина – успішна країна

Київський міський центр сім’ї «Родинний дім», Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради 5 липня 2018 року до Українського Дня родини провів культурно-мистецьку акцію «Щаслива родина – міцна Україна» для родин м. Києві, що відбулася в Колонній залі Київської міської державної адміністрації о 16.00. Метою даного заходу є підняття іміджу сім'ї, популяризація кращих звичаїв і традицій, привернення уваги громадськості до питань сім’ї шляхом вшанування родин, які прожили в шлюбі 45 і більше років.

Пісенний марафон до дня медичного працівника

Національний військово-медичний клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь» відзначив 263-річчя з дня заснування. Цей найстаріший медичний заклад держави було створено згідно з Указом Сенату Медичної канцелярії 10 червня 1755-го. Сьогодні це один з найважливіших військово-медичних закладів України у загальнодержавній системі військових шпиталів. Він є багатопрофільним клінічним, лікувально-діагностичним та науковим центром, в якому лікуються військовослужбовці, ветерани Збройних сил та всі бажаючі цивільні пацієнти. Центр розрахований на 1125 ліжок, до його штату входять: 26 клінік (понад 40 відділень).

Сага Тетяни Кудінової-Калініченко

Нещодавно в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулася презентація нової книги київської поетеси, прозаїка, лауреата багатьох літературних премій Тетяни Кудінової-Калініченко «Сага про киян». Це вже відбулася 44-та зустріч у форматі літературно-музичної вітальні «Гармонія Всесвіту». За п’ять років існування «Літературки» її гостями були відомі письменники, композитори, барди, митці поетичного слова. Саме у вітальні Тетяна Кудінова-Калініченко презентуала читачеві всі її літературні надбання. У творчому доробку Тетяни Борисівни – романи «Древо жизни», «Дочери Земли», «Не хочу ходить в школу», сага «На стыке веков», збірки віршів «Я утверждаю: есть любовь», «Думи мої, думи», «Мысли вслух», повісті «Відпустка у серпні 2014».

Патріоти пам’ятають серцем

Цієї весни в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна та Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся V ювілейний Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «Пам’ять серця», присвячений Дню Пам’яті та Примирення, вшануванню захисників Батьківщини різних поколінь. Незважаючи на складні погодні умови, у фестивалі взяли участь 35 конкурсантів з різних регіонів України.

«КРУГЛИЙ СТІЛ» З НАГОДИ ДНЯ МАТЕРІ — ОБ’ЄДНАНІ МАТЕРИНСЬКІ СЕРЦЯ

16 травня 2018 року в Комітеті з питань охорони здоров’я Верховної Ради України відбулося засідання «круглого столу» з нагоди Дня матері, модератором якого виступила Ольга Вадимівна Богомолець, народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

Новгород-Сіверщина – наша рідна земля

24 квітня 2018 року за ініціативи президента Київської торгово-промислової палати Засульського М. В. відбувся круглий стіл «Моя Новгород-Сіверщина – моя рідна земля», на яку зібралося земляцтво Новгород-Сіверського осередку Товариства «Чернігівське земляцтво». З вітальним словом виступив заслужений економіст України Микола Васильович Засульський, який щиро вітав своїх земляків у дружньому колі, які вже вкотре збираються разом, щоби порадіти за успіхи спільної роботи, відпочити в родинному колі, послухати тиху українську пісню, поетичне слово та просто поспілкуватись.

Дитячий фестиваль «Диво UA»

1 червня 2018 року в Українському Кризовому медіа-центрі міста Києва Мистецьке об'єднання «Народна філармонія» презентувало збірку українських дитячих пісень «Диво UA», присвячену Дню захисту дітей. Фестиваль «Диво UA» проходив 11 травня у концертному залі Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім». На фестивалі було встановлено рекорд України – проведено найдовший дитячий пісенний марафон, що тривав 4,5 години. Організатори фестивалю – заслужена артистка України Руслана Лоцман, Мистецьке об’єднання «Народна філармонія» отримають сертифікат встановленого рекорду України.

ЖІНКА і 11-та ВЕСНА

Власне, 11 весен найбільше звучать такі слова, як «Жінка», «Культура миру», «Чарівність», «Милосердя»… Бо саме весною, щороку, в Києві відбувається подія міжнародного масштабу — конференція, у якій беруть участь представники громадських організацій, державних установ, парламентарії, видатні митці, науковці, освітяни, а також численні гості з Європи, Японії та Південної Кореї. Цьогорічна 11-та конференція «Роль жінок у поширенні культури миру», що пройшла під орудою МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» була унікальною в усьому. Починаючи від погоди, коли за півгодини до дійства, нізвідки набігла гроза, яка так намагалась «завадити» святу. Утім, незважаючи на проливний дощ, у заповненому вщент приміщенні Міжнародного центру культури і мистецтв Федерації профспілок України, у так званому Жовтневому палаці захід розпочався вчасно і був доволі насиченим. І цікавим.

Освітній проект «Педагогіка дитинства: нове життя «старих» методик навчання і виховання»

Педагогічний музей України продовжує реалізацію циклу інтерактивних лекцій «Педагогіка дитинства: нове життя «старих» методик навчання і виховання» (у форматі педагогічних консультацій для всіх охочих). Уже відбулися зустрічі, присвячені методикам навчання і виховання найвизначніших педагогів ХХ століття: Марії Монтессорі, Антона Макаренка, Януша Корчака, Василя Сухомлинського. Серед інших тем — «Казкотерапія», «Музична терапія», «Кіно в освіті» та ін. 19 травня відбудеться зустріч на тему «3D-технології в освіті». Анонс заходу з детальною інформацією буде розміщено на сторінці музею у Facebook.

Солов’їний голос Ольги Мельничук завойовує прихильників

Знайомтеся – Ольга Мельничук. П’ятнадцятилітня вокалістка. Минулого року стала володаркою Гран-прі Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України», засновником якого є Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна». На початку березня цього року здобула чергову перемогу у Всеукраїнському конкурсі вокального мистецтва «Пісенна скарбничка». А у Міжнародний день щастя, в Музеї Миколи Лисенка відбувся її перший сольний концерт «Солов’їний романс». Представив юну співачку дідусь – заслужений журналіст України Андрій Мельничук. Юна співачка зачарувала присутніх тембром голосу, зігріла серця слухачів у прохолодний березневий день.

Сторінки