Події

Вечір-зустріч «Тарас Шевченко в моїй родині»

В Українському фонді культури 1 червня 2017 року відбувся вечір-зустріч «Тарас Шевченко в моїй родині», організаторами якого виступили: Національна Рада жінок України — Голова Порохняк-Гановська Л. А., Інститут проблем виховання НАПН України — директор Бех І. Д., доктор філософії Тарасо­ва Т. В., Український фонд культури — перший заступник голови Правління Бакуменко О. Д., МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» — Голова Правління Коцеба Т. Ю., Культурний центр «Сан» — директор Андрущенко Т. О., «Видавничий дім «Справи сімейні» — Головний редактор Лесів А. Я. та інші.

Свято останнього дзвоника у спеціалізованій школі №96

У спеціалізованій школі №96 з поглибленим вивченням російської мови відбулося Свято останнього дзвоника. Для одних цей день — початок веселих канікул, а для інших — бентежна мить... Це свято, яке ніякий дощ не може зіпсувати, воно залишається в пам’яті випускників та їхніх батьків назавжди.

Міжнародний книжковий фестиваль у «Мистецькому Арсеналі»

Ніщо так не збагачує людину, як знання. Саме таким став широкоформатний VІІ Міжнародний книжковий фестиваль, який відбувся у «Мистецькому Арсеналі». На виставкових площадках ромістилося декілька творчих локацій. Видавництво «Самміт-книга» влаштувало презентацію проекту «25 років: заповіти Незалежності України», а товариство АptHuss презентувало книгу «Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі» автор Вілла Гомперець.

Вечір пам’яті Бориса Ілліча Олійника

30 квітня 2017 року на 82-му році життя відійшов у вічність легендарний український поет, голова Правління Українського фонду культури, який 30 років опікувався ним, дотримуючись свого життєвого і мистецького кредо: «Писати, як живеш, а жити, як пишеш».

Концерт у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей м. Києва

Уперший день червня було по-справжньому сонячно від дитячих усмішок в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей м. Києва по вул. Полярна, 7а. ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» запросила своїх друзів виступити перед вихованцями центру.

Слово про маму

У другу неділю травня Україна відзначила День матері — свято, яке вже стало традиційним для багатьох країн світу. У цей день ми вшановуємо матерів. Саме вони дали нам життя, піклуються про нас, навчають і виховують. За всяких обставин готові прийти на допомогу й дозволяють нам бути дітьми в будь-якому віці.

Вшанування пам'яті українського Мікеланджело Івана Пет­ровича Кавалерідзе

На Байковому цвинтарі, який отримав назву від прізвища генерала Байкова, героя Вітчизняної війни 1812 року, відбулася церемонія по вшануванню пам’яті І. Кавалерідзе, приурочена 130-й річниці з дня його народження. Ювілей відомого скульптора, кінорежисера, драматурга, народного артиста відзначали в Україні на державному рівні. Урочисті кошик з блакитно-жовтими хризантемами від КМДА та Музею-майстерні, квіти від земляків прикрасили меморіальний куточок з бюстом І. Кавалерідзе (скульптор Р. Синько)...

«Молох ленінізму. Ідеологія державного терору». Автор книги — Микола Сядристий

УКиєві побачило світ науково-популярне видання «Молох ленінізму. Ідеологія державного терору». Автор книги — Микола Сядристий. Українець Микола, народний художник України, визнаний мікро­мініатюрист світу. Раніше вінцем майстерності вважали його «підковану блоху». Микола Сядристий зробив це ще на початку кар’єри, а далі вправність зростала настільки, що розум відмовлявся вірити своїм очам. Для прикладу, найменша у світі книжка «Кобзар» легко поміщається у звичайній букві. При цьому тут 12 сторінок з малюнками. Роботи українця можна легко помістити у сірникову коробку.

Українські та японські родинні обереги

У Золотій залі Українського фонду культури в рамках року Японії в Україні відбулася Міжнародна виставка «Українські та японські родинні обереги». Організаторами виступили Український фонд культури, громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі» та Культурний центр «Сан».

О-FEST-2017. П’ятий, ювілейний Між­народний музичний фестиваль.

О-FEST-2017 протягом двох днів 10 і 11 червня тривав у Києві та Бучі. Фестивальні події відбувалися у класичному форматі — на основній сцені Національної оперети України та open-air у мальовничому парку міста Буча, на знаменитому Співочому полі, біля Київського національного академічного театру оперети.

Сторінки