Події

100-річчю НАОМА України присвячується

Кожна видатна подія в столиці України супроводжується змістовним проектом. Так відбулося і з ювілеєм Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, до якого команда учбового закладу готувалася заздалегідь. Ціла низка виставок відбулася: пересувні по свій Україні, наукові конференції, круглі столи, обговорення, презентації друкованих видань у Києві.

СОТНІ РЕКОРДСМЕНІВ НА ОДНІЙ СЦЕНІ

У Києві відбулася презентація нового видання Книги рекордів «Національний Реєстр Рекордів України 2018». 206 705 українців стали героями нової Книги рекордів.

Галина Яблонська людина трьох епох

Галині Гілярівні Яблонській виповнилося 90 років. Народна артистка УРСР, повний кавалер ордена княгині Ольги (I, II, III ступенів), Посол миру, член Національної спілки театральних діячів України, актриса Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, володарка театральної премії родини А. М. Бучми «Бронек», ордену Святої Великомучениці Варвари та нагороди «Жінка року» зустріла свій день народження з оптимізмом, творчими та далекоглядними планами.

П’ять рекордів українських дітей

На олімпіаді з ментальної арифметики «Діти майбутнього» Smartum встановлено п’ять рекордів. Остання Олімпіада з ментальної арифметики «Діти майбутнього відбулася 9 грудня у Концерт-Холі «ТРЦ Термінал» міста Бровари Київської області. На неї на з’їхалися з усієї України понад 500 дітей віком від 4 до 16 років. Учасники з Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Миколаєва, Херсона, Тернополя, Полтави, Чернігова, Білгород-Дністровського та інших міст змагалися на швидкість в усному рахунку одно-, дво- та тризначних чисел.

Презентація книжки Тетяни Майданович

Відомий український педагог Василь Олександрович Сухомлинський писав: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії та творчості». Ці слова дуже близькі й авторці книги «Країна Українія» (видавництво «Криниця», 2016 рік) Тетяні Василівні Майданович – відомій українській поетесі, члену Національної спілки письменників України, головному редактору видавництва «Криниця» у 2001-2016 роках, лауреату літературно-мистецької премії імені Дмитра Луценка (2012 року), презентація якої відбулася 10 листопада 2017 року на Міжнародній книжковій виставці «Медвін-2017».

Вечір-зустріч «Тарас Шевченко в моїй родині»

В Українському фонді культури 1 червня 2017 року відбувся вечір-зустріч «Тарас Шевченко в моїй родині», організаторами якого виступили: Національна Рада жінок України — Голова Порохняк-Гановська Л. А., Інститут проблем виховання НАПН України — директор Бех І. Д., доктор філософії Тарасо­ва Т. В., Український фонд культури — перший заступник голови Правління Бакуменко О. Д., МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» — Голова Правління Коцеба Т. Ю., Культурний центр «Сан» — директор Андрущенко Т. О., «Видавничий дім «Справи сімейні» — Головний редактор Лесів А. Я. та інші.

Свято останнього дзвоника у спеціалізованій школі №96

У спеціалізованій школі №96 з поглибленим вивченням російської мови відбулося Свято останнього дзвоника. Для одних цей день — початок веселих канікул, а для інших — бентежна мить... Це свято, яке ніякий дощ не може зіпсувати, воно залишається в пам’яті випускників та їхніх батьків назавжди.

Міжнародний книжковий фестиваль у «Мистецькому Арсеналі»

Ніщо так не збагачує людину, як знання. Саме таким став широкоформатний VІІ Міжнародний книжковий фестиваль, який відбувся у «Мистецькому Арсеналі». На виставкових площадках ромістилося декілька творчих локацій. Видавництво «Самміт-книга» влаштувало презентацію проекту «25 років: заповіти Незалежності України», а товариство АptHuss презентувало книгу «Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі» автор Вілла Гомперець.

Вечір пам’яті Бориса Ілліча Олійника

30 квітня 2017 року на 82-му році життя відійшов у вічність легендарний український поет, голова Правління Українського фонду культури, який 30 років опікувався ним, дотримуючись свого життєвого і мистецького кредо: «Писати, як живеш, а жити, як пишеш».

Концерт у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей м. Києва

Уперший день червня було по-справжньому сонячно від дитячих усмішок в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей м. Києва по вул. Полярна, 7а. ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» запросила своїх друзів виступити перед вихованцями центру.

Сторінки