Секрети позитивного читання

Секрети позитивного читання

Цікава й доволі креативна творча майстерня гуртка «Точка зору» ЦДЮТ №5 м. Харкова, що має назву «Cекрети позитивного читання», відбулася на базі 152-ї гімназії для майбутніх четвертокласників, які перебувають у літньому таборі відпочинку. Змістовне ознайомлення з різними достойними представниками української сучасної літератури стало приємним сюрпризом для учасників заходу.

Під час ігрової творчої самопрезентації Ульяна Хільченко, Алла Хаджинова, Софія Мельникова, Настя Рибалка та інші діти навіть змогли представити присутнім власні літературні твори малої форми та створити цікаві інтерпретації на теми прочитаного. А ще подискутували на різні сучасні літературно-психологічні теми. Приємно згадати, що у цьому 4-б класі активно полюбляють читати.  І не просто читати, а ще й творчо мислити, згадувати і обговорювати улюблені прочитані сюжети. До речі, вчителька, класний керівник Тетяна Павлівна Добривченко поцікавилася моїми враженнями як педагога, бо сама дуже схвально ставиться до позакласного й домашнього читання. Адже саме у такий спосіб ми розвиваємо творче і критичне мислення, формуємо інтелектуальну еліту серед підростаючого покоління.

 

Кульмінацією та справжньою «родзинкою» заходу стали обговорення та перегляд відеосюжетів за участі випускниці цього закладу Марини Харченко та Леоніда Гапєєва на Ютуб каналі (leonid gapeev). Ми навіть виходили у коридор, де краще можна налаштувати телефони для інтернету. Ось так, після проведення креативної літературної творчої майстерні у її юних та дорослих учасників залишилися гарні спогади, яскраві позитивні враження, що спонукають до подальших творчих дій. Адже успішність кожного формується на розкритті власної індивідуальності. 

 

Леонід ГАПЄЄВ,

керівник гуртка «Точка зору» Центру дитячої та юнацької творчості №5 Харківської міської ради, член НСЖУ

фото автора

 

Category