Цікаві дитячі мрії

Цікаві дитячі мрії

Початок літніх канікул на базі 136-ї Харківської школи у перший день пришкільного табору став приємним сюрпризом для дітей. Там відбулися літературні читання на тему «Мої мрії» під час творчої майстерні гуртка «Точка зору» Центру дитячої та юнацької творчості №5.

 

Пролунало емоційно насичене й дуже позитивне читання дитячих книжок, а ще відбулося обрання улюблених героїв сюжетів, обговорення прагнень про майбутню професію. Учні молодших класів хочуть у майбутньому стати поварами, поліцейськими, ветеринарами, відеоблогерами, і не тільки. Це та інше стало цікавими темами для спілкування серед дітей. Особливо запам’яталися учасникам діалогу сюжети книжок з яскравими ілюстраціями. Бо на запитання педагога юні читачі змогли дати доволі змістовні й креативні відповіді, поміркувати та пофантазувати.

 

Цікаві дитячі мрії у сучасних педагогічних інтерпретаціях під час спілкування на основі взаємної довіри та ігрової комунікації можна сміливо назвати ключовими уміннями XXI століття, якщо говорити мовою одного з однойменних курсів самоосвіти (https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:British_Council+BC1+2020/about). 

 

Літературні читання та ігрові інтерпретації на різні теми прочитаних сюжетів є не просто сучасними освітніми інноваціями, але й справжнім збагаченням живого спілкування. Бо багато школярів відверто зізналися про дефіцит часу для проведення домашнього читання. А ще діти поділилися власними враженнями і думками про характери героїв обраних книжок, просили зустрітися знову і продовжити такі дружні читання.

 

Леонід ГАПЄЄВ

фото автора

 

Category