Заповіт щастя

Урочисте відкриття Всеукра­їнського фестивалю «Україна — країна здійснення Мрій» 11 травня 2016 року відбулося в рамках Міжнародного мистецького фестивалю-конкурсу дитячої, юнацької та молодіжної творчості «Моя країна Небувалих звірів: Сад Любові та Радості». Він відбувається у Національному музеї літератури України з 28 квітня і буде тривати до 28 травня 2016 року. Ці заходи є частиною авторського проекту Наталії Веселицької «Симфонія здоров’я». Основою для проведення стала книга Наталії Веселицької «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів», яку психологи назвали «основами позитивного мислення від 0 до 150 років».

Найзначнішою подією фестивалю стало відкриття пасхальної художньої виставки «Україна — країна здійснення Мрій».

Дерева цього саду, пасхальні яйця та квітки роду (у техніці малювання пластиліном) створили діти спеціалізованої школи №138 з поглибленим вивченням предметів природничого циклу. Ідея та втілення створення саду належать педагогу-організатору школи Наталії Веселицькій, яку підтримали: керівництво школи, в особі директора школи Адаменко Оксани Володимирівни, класні керівники початкової школи (1-А, 1-Б, 2-А, 2-Б, 3-й клас), середньої школи — 5-А, 5-Б, 6-й клас, 7-А; старшої школи — 11-й клас, батьки та, звичайно, діти. Активну участь у підготовці та створенні саду брала Ірина Дживаго, координатор проекту «Симфонія здоров’я», вчитель музики цієї ж школи. Кожен клас створив своє дерево класу, є сонечко класу (1-А, 2-Б, 3-й клас). Загальне дерево — дерево школи та сонечко школи з’явилися першими і вже у березні були представлені на районному семінарі.

Дякуючи музейним бджілкам (Національний музей літератури України) «плоди» (пасхальні яйця, зліплені у техниці «малювання пластиліном») були доставлені воїнам АТО.


В актовому залі музею щедро розцвів справжній сад Любові та Радості, який створено руками дітей і дорослих, тому що він від «0 до 150 років». Наймолодшій Марійці — 5 років (студія «Колорит», керівник Сердюк Надія Михайлівна), найстарша учасниця — Мацелла Варвара Прокопівна, їй вже виповнилося 90 років.
Діти 2-х та 3-го класу школи №138 за участю вчителів Наталії Веселицької (автор сценарію), Ірини Дживаго (ведучі заходу), режесурою Тетяни Гурної, вчителя музики, створили свято «Заповіт щастя». В заході прозвучали вірші Наталії Веселицької (публікуються під редакцією Тетяни Майданович) та Романа Ліпинського («Україна»).

Захід відкрила і вітала дітей завуч з виховної роботи школи №138 Давидова Юлія Сергіївна та заступник генерального директора з науково-освітньої роботи Національного музею літератури Сеннікова Раїса Павлівна. З вітанням виступила директор міського родинного центру сім’ї «Родинний дім» Козлова Галина Михайлівна. Відбулося нагородження пам’ятними дипломами.

Ці дипломи учасникам вручав голова художнього журі Юрій Дрюченко. Фінальна пісня звучала у супроводі ролика з фотороботами, які славлять життя, Олени Шовкопляс. Протягом заходу звучала мелодія Саду Любові та Радості, яку написала композитор Світлана Потера (м. Кагарлик) на вірші Тамари Абраменкової (м. Краматорськ).

Наталія Веселицька
Читайте також: 

Додати новий коментар