Вісім школярок з України заспівали у «Глобальному хорі» лідерів

Вісім школярок з України заспівали у «Глобальному хорі» лідерів

Вісім українських школярок презентували Україну на міжнародній арені, взявши участь у глобальному «Лідерському хорі» разом з іншими 900 дітьми з 70 країн світу. «Глобальний хор» – нова яскрава ініціатива, яку провели в межах Віртуального дня лідерства 21 квітня 2021 року.

Кожен учасник «Глобального хору» мав надіслати відеозапис пісні A Little Bit Of Love («Трішки любові»), котру заспівали та записали на відео за однаковими інструкціями діти зі всього світу. Згодом усі записи змонтували в одне відео, відтак пісня про любов зазвучала сотнями дитячих голосів. 

Україну в цій ініціативі представляли 8 дівчат-школярок в українських народних строях з  Івано-Франківська, Києва, Харкова та Сум. Всі вони – учасниці програми соціально-емоційного навчання «Лідер у мені».

«Участь у подібних міжнародних лідерських заходах – це ознака ініціативності та цілеспрямованості, результат командної роботи дітей, батьків та вчителів, адже необхідно працювати з вокалом, відеозаписом, відеомонтажем та костюмами. 

Це не лише інтеграція українських дітей в глобальний освітній процес, розширення їх світогляду, а й чудовий інструмент для розкриття їх лідерського потенціалу», – зазначив офіційний ліцензіат Franklin Covey Education Ukraine та експерт із соціально-емоційного навчання Олександр Шипка.

Організатором Віртуального дня є одна з кращих лідерських шкіл США A.B.Combs, а участь у ньому взяли понад 5000 учасників –представників світової освітянської спільноти та відповідального батьківства.  

Наступна лідерська дитяча ініціатива буде озвучена вже найближчим часом – вперше українські діти братимуть участь у наймасштабнішому міжнародному конкурсі учнівських промов «Знайди свій голос», який проходитиме цьогоріч уже вшосте.

УЧАСНИЦІ ГЛОБАЛЬНОГО «ЛІДЕРСЬКОГО ХОРУ» ВІД УКРАЇНИ (FRANKLIN COVEY EDUCATION)

  Ірина Шкарупіло, Київ, гімназія №257 Синьоозерна

  Оля Шкарупіло, Київ, гімназія №257 Синьоозерна

  Лілія Блажун, Харків, санаторна школа №13

  Вероніка Шкумат, Суми, ССШ №30 «Унікум»

  Поліна Стариченко, Київ, ТзОВ «ЛІКО – ШКОЛА»

  Софія Кравчук, Київ, ліцей №157

  Богдана Онуфрів, Івано-Франківськ, Католицький ліцей св. Василія Великого

  Вероніка Іванова, Київ, гімназія №153 ім. О. Пушкіна

 

 

Category