Моя мама – найкраща!

Неменущий Назар
---------------------------------------------------
Мамо, матусенько, ненько… Ніжним теплом безмірної любові огортає мою душу думка про маму. Скільки віршів, казок, легенд складено про найріднішу в світі людину. А я хочу розповісти про свою маму.

Мою матусю звати Анна, що в перекладі з древньоєврейського означає «милість Божа». І дійсно, моя мама просто втілення добра і милосердя. Вона дуже співчутлива до чужого горя, завжди готова прийти на допомогу іншим. Тому, напевно, і професію обрала собі відповідну – медична сестра. Недарма таких людей як мама називають сестрами. Адже скільки треба мати тепла і ласки, щоб втамувати чужий біль! Її світла посмішка дарує людям надію на одужання. Тому до мами з повагою і вдячністю так і звертаються: «Сестричко!»

Але ще більше добра несе «милість Божа» додому до нашої родини. Ось тут вона схожа на невтомну бджілку-трудівницю, яка піклується про свою сім’ю: щоб всі були здорові, а в оселі завжди було чисто і затишно. Руки мами весь час в роботі, очі приємно світяться любов’ю, а серце турбується про всіх, особливо про мене – єдиного сина.

    Я вдячний Богу, що подарував мені саме таку маму, яка є для мене і другом, і порадником.

Пов'язані новини