«Душа, що народжує пісню»

Видався погожий зимовий день. Світило яскраве сонечко, зігрівало своїм теплом і народжувало світлі усмішки на обличчях людей, які піднімалися на третій поверх до зали Національної бібліотеки імені Ярослава Мудрого, куди запросила своїх почесних гостей, колег, друзів — однодумців, знайомих, представників творчої інтелігенції, рідних — композитор, поетеса, співачка Юлія Белінська, щоб разом відсвяткувати ювілейний день народження та 20 років творчої діяльності.

Юля, Юлія, Юленька — як же пасує їй це ім’я.

Вона зовсім не схожа на інших. Ніжний сяючий погляд очей. Заворожуюча, довірлива, відкрита, майже дитяча усмішка, неповторна в своїй простоті та чарівності. Вона дуже молода, але мудра, терпляча, обережна в словах і стримана в стосунках. Вона має дві дуже важливі риси характеру: не заздрити і не вболівати за втраченим, якщо воно не має важливої цінності.

Батьки прищепили Юлі жагу до знань, працездатність, цілеспрямованість та віру в себе. Посіяли в серце любов до України, природи, до людей, а все, що стосується творчості — бабуся Алла, яка вміла заохотити і похвалити, бо сама мала ідеальний слух і надзвичайно колоритний голос, про яку з захопленням розповідала присутня колега бабусі і подруга, педагог, мистецтвознавець — Померанська Любов Романівна. Юля має особливий талант — відчувати і передавати в музиці романтичний   настрій,   силу  кохання, прагнення душі до щастя. Червоною стрічкою проходять позитивні емоції через всю її творчість: у музиці, слові, пісні.

А ще Юля — суто практична творча людина, бо завжди прагне, щоб створений нею твір слугував людям. Твори Юлі мають особливий, зворушливий стан, що впливає на почуття слухача та викликає позитивні емоції.

І, як мені здається, за цим усім стоїть нелегка праця і відверта душа митця, який миттєво реагує на мінливість оточуючого світу. Вона вірить і йде далі. Її б слухати і слухати. Вона вміє зачаровувати, надихати, підбадьорювати, заряджати. В душі поетеси і композитора живе неймовірна вдячність та світла пам'ять до минулого і вона створює чудові музичні твори.

Дві години на одному подисі відзвучали народжені у музиці пісні Юлі на слова різних авторів, а саме: Олександра Бакуменка, Василя Марсюка, Тетяни Кудінової, Людмили Топчій, Ніни Курбацької, Зої Власенко, Катерини Вербівської, Сергія Романюка у виконанні автора та учасників ювілейного концерту. Хочу відмітити, що в концерті брав участь син Юлії Даніїл Кривко та Любов Лощиніна — музиканти, лауреати багатьох конкурсів — молодіжного гурту «Шановні пішоходи». Запам’яталися виступи оперної співачки Людмили Кулєшової, бандуристки Євгенії Махнівської та піаністки Галини Савельєвої. Кожна із виконаних пісень  заслуговувала у слухачів оцінки «Браво!». Овації, квіти, подяки, подарунки. Відомі поети читали свої вірші, присвячені Юлії.

Присутні дякували Юлі за свято, чудові пісні та пророкували їм стати народними і шлягерами великої національної сцени. Добре відома у Черкасах та Черкаській області і майже не відома в столиці, почала вона свою впевнену ходу до творчого Олімпу. Вперед, Юля! Хай тобі щастить!
Галерея: 
Читайте також: 

Додати новий коментар