Я пишаюся своїм татом

Я боялася втратити тата

Сім років тому в моєму житті з’явилася нова людина – це мій тато. І хоч він мені не рідний, але з першого дня і до сьогодні я його називаю: «Мій любий татко!». Так – так, я не помилилась. Пам’ятаю й досі, як він мене привів до першого класу, тримаючи за руку і прошепотів на вухо: «Доню, не хвилюйся!»

Такими повинні бути справжні чоловіки

У кожної людини своя доля, мета, досвід і життєва правда. Але, мабуть, всі мають одну спільну рису — хочуть залишити свій слід на землі. Як правило, такі люди є цікавими особистостями і часто є прикладом для наслідування...

Я люблю свого тата

Тато… таточко… татусь… Промовляю ці слова, й на серці радість ожива. Радію з того, що у мене є тато — найкращий у всьому світі. Він чорнявий, високий, має сильні руки і добре серце. Люблю, коли мій татко усміхається. Я теж тоді хочу сміятися, радіти, дарувати добро іншим, так, як це робить він.

Тату, просто вір у мене!

Я пам’ятаю свою першу поїздку на маленькому трьохколісному велосипеді. Мені здавалося, що я зможу об’їхати весь світ. Він уже був готовий відкрити мені свої обійми, аж тут я втратила рівновагу. Земля швидко наближалася до мого обличчя, і вже ось-ось мав трапитися удар… але падіння не послідувало.

Мій тато

Батьки – найрідніші люди в моєму житті. Вони підтримують у складну хвилину, піклуються про власну дитину. Прозові рядки я присвячую своєму батькові Анатолію Аркадійовичу Сорокіну.

Мій тато – найкращий!

Мій тато найкращий у світі, тому що він турбується про мене. Вчить мене захищати себе. Разом з моїм татом ми: ловимо рибу, граємо в футбол, збираємо гриби, їздимо купатися на річку. Часто він бере мене з собою на роботу, там мені з ним дуже цікаво.

Мій тато найкращий

Ви запитаєте який же мій тато? Я відповім: «Найкращий, найсильніший, найрозумніший, най… най…най..!!! Я можу дуже довго згадувати події, котрі були важливими в моєму дитячому житті. Незабутнє враження залишилося від моєї першої поїздки на легковому автомобілі (за кермом).

Я пишаюся своїм татом!

Я дуже люблю свого тата! Він – найдорожча для мене людина. Його звуть Олександр. Він дуже добрий, працьовитий та дбайливий. Щоб забезпечити свою родину всім необхідним, тато дуже багато працює. У свій час змінив кілька професій.

Я пишаюся своїм татом!

Найголовнішим у житті кожної дитини є її сім’я. Я дуже люблю своїх батьків і гордо можу назвати їх найкращими. Зазвичай, ми звикли чути гучні розповіді про маму, але чомусь ми так рідко згадуємо тата. Мого татуся звати Олександр. Він приємної зовнішності, має чорняве волосся, великі карі очі та струнку поставу. Мій тато розумний, доброзичливий та цілеспрямований. Він завжди підтримає, заспокоїть, підкаже, як зробити краще.

Сторінки