Моя мама найкраща

Конкурс на краще оповідання про маму «Моя мама — найкраща!»

Всеукраїнська газета «Справи сімейні» разом з МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» оголошують конкурс «Моя мама — найкраща!» на краще оповідання про маму, присвячений Дню матері.

Матуся — небесна Зірочка

Коли сонце ховається за небосхил, день доходить свого кінця і на небі з’являються яскраві зорі, відбувається справжнє диво. Адже серед мільйонів зірок спалахує найдорожча і найрідніша для мене зірочка, зірочка моєї мами. У всіх моїх подружок — матусі Земні. А у мене матуся — небесна Зірочка.

Не уявляю життя без матусі

Моя мама найкраща, найрідніша, і я її люблю. Я дуже щасливий, що в мене така добра та ніжна матінка. У неї миле личко, карі очі. Запах її волосся я відразу відчуваю. А добрий, ніжний погляд завжди зігріває мене. Я не уявляю свого життя без матусі. ЇЇ щирість, лагідність та доброту я бачу скрізь. Моя мама ласкава, завжди голубить мене, в моє маленьке серце вселяє надію.

Мама — це слово таке просте

Мама! Це слово, на перший погляд, таке просте. Але скільки в ньому добра, радості, тепла, віри та надії. Кожна людина у світі хоча б раз на день говорить це слово. Його розуміють і малі діти, і дорослі, і люди похилого віку. Бо хто може бути ріднішим за матусю? Вона і посварить, і пожаліє, і порадіє за тебе. Нема нічого прекраснішого, ніж мить, коли матуся усміхається.

Сила материнської любові

По чорній, вигорілій землі босими ногами. І чути десь далеко канонаду. Обережно так, боязко, тихо. Як серця стук, але не так безневинно. На відміну від серцевого, цей означає смерть і руйнацію. Охайне подвір’я, затишно, по-сімейному. Вишні цвітуть.

Сторінки