Відпочиваємо з користю

Сьогодні був останній дзвоник у лісовій школі. І друзі замислилися над тим, як вони проведуть літо. Вчителька Сова розповіла про різні дитячі табори, де не тільки можна відпочити, а й навчитися багатьом цікавим справам.

Дуже важливо так продумати літній відпочинок, щоб не тільки оздоровитися, а й з користю провести літо.

Наприклад, є така творча діяльність, як створення фотознімків. У цьому нам допоможе фотоапарат і вміння бачити щось особливе, неповторне. Це може бути і куточок природи, окремі квіти або життєві ситуації.

Можна спробувати свої здібності у вишивці. Для цього виду діяльності нам потрібні кольорові нитки, канва, п’яльці та терпіння. Бо творчий процес вишивання довготривалий і потребує навиків.

Для багатьох непосидючих дітлахів потрібен рух. Отут згодяться всі види фізичних вправ або танцювальні гуртки. Спробуйте себе у спортивних змаганнях, іграх з м’ячем, тенісною ракеткою, греблі, плаванні або туризмі.

Кожен любить повозитися у пісочку, але можна це зробити з користю. Пропонуємо організувати свято піщаних скульптур. Тут вам згодяться ваші знання казок, літературних героїв або мультфільмів. Задана тема розкриє ваші творчі здібності у всій повноті, поєднає у колективній праці.

А ще є такий вид діяльності, як створення гербарію. Для цього потрібно зібрати та висушити цікаві гілочки, листя, квіточки тощо. А потім створити композицію на папері або картоні. Так можна залишити добрі спогади про літо протягом усього року.

Багато дітей люблять малювати. Такий вид творчості дуже корисний для розвитку творчих здібностей, формування уявлення, вміння бачити красу навколо. Завжди прикрасою свят є виставки. Спробуйте намалювати на тему: «Моє неповторне літо». Кращі малюнки ми надрукуємо в нашій газеті.

Друзі замислилися над завданням. Вчителька запропонувала записати пропозиції у літній щоденник. А ти вже вмієш записувати важливі справи у щоденник? Це дуже стимулює творчу діяльність, бо можна щось забути, а записане завжди нагадуватиме про твої задумки.

Друзі записали завдання:

1. Підготувати свої твори до виставки на перше вересня.

2. Обов’язково навчитися чомусь новому і корисному і продемонструвати свої здібності на першому уроці восени.

3. Нагадувати один одному дзвінками та розповідати, як проходить літній відпочинок.
Автор: 
Валентина Роменська

Додати новий коментар