Мурашка мандрівник

Жив собі Мурашка на невеличкій галявині у лісі. Але йому все вже було знайоме, і він вирішив подивитися, що робиться за його галявиною. Так він став Мандрівником та й ще дізнався, що означають звичайні квіти.

Ось як це сталося. Спочатку Мурашка-Мандрівник побачив соняшник, потім чорнобривець, ромашку, потім зрадів колоску пшениці, добавив у свій букет гілочку калини, дубочка та верби.
Раптово Мурашка-Мандрівник зустрів Майстра, який щось виробляв на великому пні. Поруч з ним було чимало інструментів, якими він щось мотав, крутив, склеював, обрізав. Це був Майстер-Флорист, який робив чарівні букети, що не тільки приносили радість своєю красою, а й мали символічне значення.

Майстер став розповідати Мурашці про його квіти та їхнє значення. Соняшник — це символ Сонця, достатку й сили. Чорнобривці — символи материнської любові, дитинства, батьківської хати.

Ромашка — дівоча чистота, довіра, любов. Пшениця говорить про добробут, процвітання. Калина, це символ родини, щасливої сім’ї, краси, любові. Дубочок означає силу, могутність, довголіття. Верба — цілюще дерево, символ краси, безперервності життя.

Недаремно нашу Україну уособ­люють чимало квітів, в яких вирує краса, добро та любов.

Як корисно та цікаво можна провести час, коли вирішиш мандрувати. Діти, розкажіть нам, як ви провели літо та що нового дізналися.
Додати новий коментар