Сім’я

Як пережити різкі перепади температури?

Про що говорить «реакція» на погоду Представники ж молодого покоління можуть потрапити в групу ризику і відчути нездужання через знижений тиск, підвищену стомлюваність, слабкість і головний біль. У багатьох в період перепаду температур починають хворіти старі рани, загострюються хронічні захворювання.

Правила перевезення дитячих колясок у вагонах Укрзалізниці

Якщо дитяча коляска, з якою подорожують залізницею матусі й татусі, технічно розкладається та практично вміщується на місцях, призначених для ручної поклажі, то можете сміливо купувати проїзний квиток. Везіть собі коляску без додаткової оплати. Це стосується не лише перевезення дитячих колясок, але й велосипедів та інших речей, які за своїми розмірами можуть бути розташовані у вагоні на місцях, призначених для ручної поклажі.

Як вчасно розпізнати відставання у розвитку очей і зору у своєї дитини

Сучасними реаліями технологічного світу є постійне використання монітору комп’ютера, планшета, телефону чи телевізора вже з раннього віку, що цілком закономірно призводить до поширення випадків зниження зору в дітей та дорослих. Одним із найважливіших органів відчуття людини є очі — віконця в навколишній світ. Зір дозволяє не лише пізнавати його, а й орієнтуватися в ньому. Понад 80% інформації про оточуючий світ людина отримує через зір.

Як уникнути травми в ожеледицю

Травма в ожеледицю — найбільш поширена причина звернення до травмпункту взимку. Під час перепадів температури і замерзання підталого снігу на тротуарах звернення до травматологів за допомогою зростає в десятки разів.

Як навчитися кататися на лижах

Якщо ви вирішили підтримати своє здоров’я і «струсонути себе фізично», але не знаєте, з чого почати, лижний спорт буде не тільки оптимальним варіантом для покращення вашого самопочуття, але і принесе у ваше повсякденне життя потік позитивних емоцій і незабутніх вражень.

Пийте свіжозмелену! Інтерв’ю з господаркою кав’ярні Doppio

Нещодавно в Києві відкрилася незвичайна кав'ярня Doppio, в якій пригощають неперевершено смачною кавою. Ми відвідали заклад, дізналися особливості роботи кафе і секрет отримання смачної кави. Христина господарка кафе, розповіла нам про свою справу.

Критичні помилки поведінки на морозі

Якщо вам доводиться виходити на вулицю при холодній морозній погоді, потрібно не підстрибувати, не шморгати носом, а йти спокійно і розслаблено.

Велика сила любові рідних

Ми познайомилися з Таньою Лукашенко кілька років тому, відвідуючи село Кашперівка, коли наша організація приїхала на День села. Тоді ми дізналися її сумну і абсолютно незрозумілу історію.

Вирощуємо картоплю для діабетиків

Цукровий діабет на сьогодні — одне з найпоширеніших захворювань. Жодне захворювання не залежить такою мірою від дієти, як діабет. Для того, щоб ефективно боротися з хворобою, харчування діабетика повинно бути ретельно збалансованим і регулярним (не менше 3 разів на день).

Сторінки