День родини

Щаслива родина – успішна країна

Київський міський центр сім’ї «Родинний дім», Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради 5 липня 2018 року до Українського Дня родини провів культурно-мистецьку акцію «Щаслива родина – міцна Україна» для родин м. Києві, що відбулася в Колонній залі Київської міської державної адміністрації о 16.00. Метою даного заходу є підняття іміджу сім'ї, популяризація кращих звичаїв і традицій, привернення уваги громадськості до питань сім’ї шляхом вшанування родин, які прожили в шлюбі 45 і більше років.

Святкування Всеукраїнського дня родини в Маріїнському парку в Києві

Знагоди відзначення Дня родини 10 липня 2015 року в Маріїнському парку відбулося свято, де вшановувалися і нагороджувалися кращі родини м. Києва, які є взірцями для наслідування молодого покоління.

Круглий стіл «Гармонійна родина — успішна дитина», приурочений до Міжнародного дня сім’ї.

Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (КМДА) провів круглий стіл «Гармонійна родина — успішна дитина», приурочений до Міжнародного дня сім’ї.

В Україні вперше офіційно відзначали цього року День родини

Відповідний Указ Президента України «Про відзначення в Україні деяких пам’ят­них дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року. «Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено 8 лип­ня, — розповідає Тетяна Коцеба, Голова Правління Міжнародної громадської організації «Фе­дерація жінок за мир у всьому світі».