блог Веселицька Наталія

Прес-анонс майстер-класу «Україна – країна здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості»

Центр духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія», видавничо-інформаційний центр «Майстер-десант» з 2010 року впроваджує і розвиває проект «Симфонія здоров’я». Проект присвячено духовному, фізичному, психічному, соціальному, екологічному видам здоров’я. Концепція проекту «Симфонія здоров’я». Щоб зберегти та укріпити своє здоров’я людям різного віку дуже корисно займатися творчістю, яка може бути різноманітною: музичною, літературною, образотворчою, тощо. Позитивні думки і почуття вираженими різними мистецькими засобами можуть стати реальністю. Це і є створення власної країни Мрії і втілення її в життя реального світу. Завдяки творчості відбувається зняття психоемоційної та фізіологічної напруги, що дуже актуально в наш час. Як наслідок – відбувається покращення психологічного клімату у суспільстві.

КМДА. 17-06-2016: Закриття виставки «Україна – країна здійснення Мрій» на урочистому заході «Під деревами саду Любові та Радості».

17 днів тривала виставка «Україна – країна здійснення Мрій» Всеукраїнського мистецького фестивалю «Україна – країна здійснення Мрій», який проходив в рамках Міжнародного мистецького фестивалю «Моя країна «Небувалих звірів»: Сад Любові та Радості» Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія», видавничо-інформаційного центру «Майстер-десант». Ми вдячні всім, хто прийняв участь: організаціям, окремим творчим особистостям. Своєю творчістю ми говоримо світові: «Ми мирні, творчі люди. В нас є бажання жити щасливим, творчим, в усіх напрямках багатим життям!» Ми створюємо Всесвіт саме таким, яким ми його прагнемо. Наш фестиваль – це маніфест сучасного українського суспільства і його повинен почути світ.