Прес-анонс майстер-класу «Україна – країна здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості»

Україна – країна здійснення Мрій:
«Моя Квітка Щастя на Дереві Життя
Саду Любові та Радості»

В наш непростий час дуже важливо мати Мрію, вміти її втілювати в життя. Кожен, хто здатен це робити – капітан корабля своєї Мрії, власної Долі. Капітан – той, хто як Колумб відкриває Новий світ – країну здійснення Мрій, нову Україну. Країна здійснення Мрій знаходиться у кожного в душі і серці. Там вона і починається.

В цій країні квітне і дає плоди Сад Любові та Радості, який виростає із добрих думок і почуттів. Ідея саду Любові та Радості давнішня як Всесвіт. Яскраві представники її в українській культурі – це Григорій Савич Сковорода і Тарас Григорович Шевченко.

У книзі Володимира Стадниченка Григорій Сковорода названий «Садівником Щастя», а Тарас Григорович мріяв про садибу і садочок, але цій мрії не судилося збутися… Про такий Сад йдеться у книзі Наталії Веселицької «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів». Казку психологи назвали основами позитивного мислення доступній формі від 0 до 150 років.

Ми запропонували саме ідею створення саду Любові та Радості із творчих дерев районів столиці України протягом 2016–2017 років, а потім і міста Києва – в День Незалежності 24 серпня 2017 року у КМДА.

Для реалізації цієї ідеї потрібно в кожному районі Києва намалювати таке дерево РОДУ, зліпити квітки РОДУ і розмістити їх на тому дереві.

Кожне дерево Незалежності зміцнить творчістю столицю України і Україну. Ці дерева, що об’єднають київську громаду у єдине коло патріотів і творців стануть справжніми Деревами Свободи і Незалежності України!

Майстер-клас до дня Незалежності
Деснянського р-ну міста Києва

Запрошуємо киян, мешканців Деснянського району взяти участь в майстер-класі «Україна – країна здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості» 23 серпня 2016 року. Місце проведення: Мистецька галерея (вул. Драйзера, 6). Початок заходу о 15.00.

Майстер-клас до дня Незалежності
Голосіївського р-ну міста Києва

Запрошуємо киян, мешканців Голосіївського району взяти участь в майстер-класі «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості» 24 серпня 2016 року. Місце проведення: Голосіївський парк. Початок заходу о 15.00.

masterdesant
Рейтинг: 
Рейтинг: Немає (24 голоси)

Коментарі

Зображення користувача DavidTharp.
Непременно к прочтению всем
Зображення користувача Rachelademn.
увлекательные

Додати новий коментар