Купити подарунок Інтернет-магазини всі «за» і «проти».

Подарунок… Які відчуття та думки викликає у вас це слово? Радість, приємні спогади чи, можливо, навпаки стрес і паніку? Щодо мене то, останнім часом, я відношу себе до другої категорії.

Пам’ятаю як у дитинстві з нетерпінням чекала свят. За декілька тижнів готувала рідним подаруночки, малювала листівочки із щирим, радісним серцем. А коли наступала та довгоочікувана мить і подарунок вже був подарований, здавалась, що немає щасливішої за мене людини… Звичайно, можна сказати, що це дрібниці і взагалі не варто приділяти увагу цій темі. Але у будь-якому разі, мільйони людей по усьому світу панічно витрачають час на пошуки подарунків. Сподіваюсь, що ця стаття допоможе вам зробити подарунковий шопінг легким, приємним і корисним.

Останнім часом все більше і більше людей віддають перевагу здійсненю шопінгу у інтернет-магазинах. Спробуємо провести паралель і виділити всі плюси і мінуси даного варіанту.

«За»:

 • Інтернет-магазини доступні цілодобово. Найчастіше вибір подарунків ми відкладаємо «на завтра» і коли довгоочікуване «завтра» приходить, розуміємо, що зовсім не маємо часу, на прогулянку по магазинах. Залишається два варіанти: купити що-небудь по дорозі до дому чи подарувати конвертик з грошима. Жодний з варіантів важко назвати подарунком від щирого серця. Тим часом, години вистачить на те щоб «оббігти» з десяток інтернет-магазинів, порівняти ціни і зробити вибір.

 • Нижчі ціни. Це стає можливим за рахунок економії на оренді, заробітній платі персоналу та інших цінових факторів.

 • Детальний опис товару, його символіка, значення. Ви можете подарувати сувенір «на удачу» чи «успіх у бізнесі» або побажання вічного кохання. Все можливо! Натомість у офлайн магазинах, особливо у передсвятковий період, увагу продавця необхідно заслужити, якщо й не «вибити».

 • Великий вибір асортименту. Якщо не знайшли нічого цікавого в одному, перейшли на інший сайт, третій, четвертий – десятий.

«Проти»:

 • «Кіт у торбі». Часто придбаний товар відрізняється від запропонованого на сайті

 • «Вибачте, але цей товар відсутній» – Буває й таке: ви з натхненням шукали подарунок, перечитали весь опис товару і, нарешті, вирішили купити. Зателефонували… А обраного подарунку немає. Приємного в цьому мало, але таке часто трапляється.

 • «Замовити товар можна по електронній пошті» – зручно, але діє не стовідсотково. Іноді можеш і не дочекатися відповіді на своє замовлення.

Поради:

 1. Щоб обрати надійний інтернет-магазин необхідно звернути увагу на такі моменти:

 • Оригінальність оформлення сайту. Це вказує на рівень магазину, про те скільки зусиль у нього вже вкладено і скільки ще власники готові вкласти. Від цього якраз і залежить якість товару, обслуговування і багато інших важливих факторів.

 • Добрим знаком є наявність постійних акцій. Це говорить про існування розробленої системи знижок, своєрідної опіки про клієнтів.

 • Також зверніть увагу на асортимент. Чим він є більшим, тим більше часу інтернет-магазин існує на ринку товарів. Це свідчить про його постійність і про довіру зі сторони споживача.

 • Обираючи варіанти подарунку не зупиняйтесь на чомусь одному, оберіть декілька варіантів, які вам сподобались і тоді телефонуйте.

Отже, бажаю приємного шопінгу!

Люба Липська
Рейтинг: 
Ще немає голосів

Додати новий коментар