ІV Міжнародний турнір присвячений пам'яті великого футболіста Віктора Михайловича Колотова

З 2 по 5 березня на Олімпійській базі «Святошин» у Києві проходив ІV Міжнародний турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті великого футболіста Віктора Михайловича Колотова.

Організували турнір Святошинська районна в м. Києві державна адміністрація, Головне управління по фізичній культурі та спорту КМДА та Федерація футболу м. Києва. Мета турніру – вшанування пам'яті Віктора Михайловича, як зірки вітчизняного футболу, популяризації та широкого розвитку футболу в Києві та Україні, пропаганди і подальшого розвитку фізичної культури та спорту. В турнірі взяли участь 16 команд з Києва, Москви, Харкова, Чернівців, Волинської та Чернігівської областей. Команди були розбиті на 4 групи по 4 команди. Ігри в групах пройшли за круговою системою – 2 кращі команди організували 2 групи по 4 команди – за діючими правилами ФІФА з міні-футболу. Час однієї гри: 2 тайми по 20 хвилин з 5-хвилинною перервою. Команда, яка посіла І місце в 1-й групі зустрічалася з командою, яка посіла II місце в 2-й групі, а І місце в 2-й групі - з II місцем в 1 й групі. Всього було зіграно 40 ігор. Команди-призери отримали дипломи, медалі та цінні подарунки, а команда-переможець, - ще й Кубок Колотова.

Урочисте відкриття турніру з міні-футболу, яке відбулося 3 березня. На урочистості прибули представники Федерації футболу України, депутати Верховної Ради, Київради та Святошинської райради, спонсори та представники засобів масової інформації. О 13.00 зазвучали позивні турніру, команди вишикувалися на полі, і на спортивному майданчику з'явився дитячий зразковий ансамбль танцю "Вітамінчики". Потім, виголосивши вітальну промову, змагання відкрив голова Святошинської районної у м. Києві ради та державної адміністрації Володимир Мазепа.

Володимир Мазепа був особисто знайомий з Віктором Колотовим – їм часто доводилося спілкуватися і тренуватися, грати на першість м. Києва з міні-футболу 1997-98 років. Тому у Володимира Олександровича ще 2001 року виникла ідея створити цей турнір, щоб пам'ять про видатного футболіста залишалася у наших серцях, хоч він перестав виступати майже двадцять років тому - з 1981 року. Адже й у наші дні, коли вимоги до класних гравців зросли стократ, він виглядає футболістом виняткових ігрових можливостей. Прекрасна фізична підготовка, вміння виявити себе в будь-якому ігровому амплуа, прекрасна техніка, талант організатора атаки, тонке розуміння нюансів та розумна взаємодія з партнерами, навички неабиякого бомбардира. Гірко, що часу на землі йому було відведено так мало часу.

Після проведених змагань було підбито підсумки турніру. Голова райдержадміністрації подякував меценатам і спонсорам змагань, привітав переможців - команду “Без цензури”. Друге місце виборола команда “Новобіличі”, третє “Трейд Лайн”, четверте - команда “Зірка”. Окрім того, оргкомітет змагань визначив кращих спортсменів Найкращим бомбардиром став Фернандес Ернест з “Без цензури”, найкращим голкіпером названо В. Бондаренка (“Новобіличі”), найкращим гравцем - В. Нудика (“Трейд Лайн”) і найкращим арбітром О. Москаленко.

Через такі заходи молодь має можливість познайомитись, більше дізнатися про тих людей, які можуть стати достойним прикладом у їхньому житті. А значить і собі обрати той шлях, який може через наполегливу працю привести до успіху в роботі, сім’ї, суспільстві, і, зрештою у всьому житті.

Андрій Лесів
Додати новий коментар