Волонтер

Зустріч на Стрітення

15 лютого до християнського свята Стрітення Господнього в рамках проекту реабілітаційних заходів «Музика лікує», в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь», відбулася творча зустріч військовослужбовців та ветеранів ООС (АТО) з відомою композиторкою з Вінниччини Ольгою Янушкевич та її друзями по мистецькому ремеслу. Стрітення Господнє — одне з великих релігійних свят. Можливо саме цей день, шанований в народі як зустріч зими з весною, спонукав і надихнув, щоб ця зустріч стала по-родинному теплою, щирою та відвертою на діалог, на спілкування однодумців і побратимів. Цього вечора, після всіх лікувальних процедур, у затишній «дзеркальній залі» клубу, де встановлено бюст великому Кобзареві, і нещодавно було розгорнуто виставку присвячену історії Українського війська, зібралися на музикотерапію військовослужбовці — наші Захисники.

Життя до і після. Переможний досвід Аліни Лаппа

Перша зустріч з Аліною Лаппа і її доньками Єлизаветою і Веронікою сталася в Українському фонді культури. Тоді народний художник України Іван Святославович Черниш проводив майстер-клас для дітей ВПО на вільну тему. Всі дуже захоплено малювали свої картини. І ось на таких майстер-класах ми знайомимося з цікавими сім'ями, з людьми, які пережили події 2014 року. У кожного своя окрема історія, свій біль, але об'єднує всіх одна спільна мета — мрія, щоб настав мир. Це інтерв'ю з Аліною, яка не здалася і продовжує допомагати іншим.

Арт-терапія для дітей

У рамках проектів патріотичного виховання і допомоги дітям, батьки яких перебували в АТО, та для дітей внутрішньо переміщених осіб, ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» організувала під час літніх канікул творчі майстер-класи.

Уроки японської культури для особливих дітлахів

У мальовничому куточку Житомирщини на околиці селища Гришківці серед розлогих гілок яблуневого саду розкинулося невелике містечко, сповнене веселим та безтурботним дитячим сміхом. Це комунальний навчальний заклад «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат», у якому виховуються і навчаються діти з особливими освітніми потребами. Одного сонячного осіннього дня шкільна родина метушливо готувалася зустрічати гостей у своїх стінах. Адже на гостину до школи їхали гості незвичні та здалеку. Аж ось на шкільному подвір’ї зупинився автобус, і звідти з’явилися молоді дівчата та юнаки, які розмовляли незрозумілою мовою. Це до освітнього закладу завітала делегація «Федерації жінок за мир у всьому світі» Японії та України на чолі з Маріко Хорі та Тетяною Коцебою.

Дань нашим захисникам

День Незалежності України! Це свято з легким присмаком суму, адже століттями тривала боротьба за незалежність, суверенність кордонів і право на самоідентичність мови та культури. Вже впродовж 27 років ми, українці, відзначаємо цю знаменну подію. Згідно з Указом Президента України на вулиці Хрещатик та майдані Незалежності в столиці України був проведений військовий парад. З року в рік свято стає все більш масштабним, значущим і цікавим, додаються нові традиції. Цього року під час військового параду Хрещатиком крокували підрозділи від 15 країн-партнерів, більшість яких з країн — членів НАТО. Військовий парад не тільки дань святу, нагадування українцям про здобутки і перемоги минулого, втрати й трагічні сторінки у розвитку та становленні країни як самостійної держави, але й виховний акцент для молодого покоління: цінувати свою країну, не забувати про своє коріння і бути справжніми патріотами.

Волонтери з Японії завітали на гостину до Наталії Правик

Хіба думала колись Наталія Іванівна Правик, що до її скромної оселі завітає цілий десант волонтерів з Японії. А сталося це диво саме у день її народження. Маму героя-чорнобильця Володимира Правика вітали хороші гості.

СВІТОВА СПІЛЬНОТА ЗНАТИМЕ ПРАВДУ ПРО УКРАЇНУ

Знов весна в Україні. Та, попри всі сподівання, вона не несе довгоочікуваний мир на Донбасі. Більш того, ситуація загострюється і, як не дивно, разом з тим стрімко згасає інтерес до нас світової спільноти. Українці лишаються сам на сам із бідою. Тому Громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі», яку очолює Тетяна Юріївна Коцеба, черговий раз піднімає питання миру на найвищий рівень і робить все можливе, аби прискорити миротворчий процес. У межах щорічної міжнародної конференції, що зібрала біля тисячі делегатів з різних куточків України, а також представників різних держав світу, здійснилося важливе виїзне засідання у Київську область, з метою поглиблення співробітництва на підставі побаченого і почутого від самих потерпілих під час конфлікту на Донбасі.

Творіння Господа – людина

Антон Дубішин – герой моєї сьогоднішньої розповіді. Він дуже відкрита людина, проста та жадаюча спілкування зі світом. Від народження Антон – особливий. І таким він сам себе почав усвідомлювати років із чотирьох. У десять місяців лікарі поставили малюкові безповоротний і непоправний діагноз: «Спінальна аміотрофія Вердніга-Гоффмана. Рання дитяча форма».

Ми — «Особлива команда»

Громадська організація «Особлива команда» з'явилася в листопаді 2017-го. Її членами та представниками є сім'я Дубішиних — Антон Валерійович (голова) і Наталія Григорівна (помічник). До цього часу ця сім'я займалася допомогою і волонтерством без організації. Починаючи з 2008 року, вони приймали участь у благодійних аукціонах, концертах, ярмарках. Продавали ручні вироби, а виручені кошти йшли на допомогу діткам з інтернатів та дитбудинків. З початку бойових дій на сході України Антон з мамою Наталією почали допомагати військовим. До військового шпиталю вони привозили бинти, крапельниці, медичний спирт, шприци, смаколики, а також ходили по палатах і спілкувалися з пораненими. Хлопцям на фронт Антон та Наталія передавали через волонтерів різні харчі, медикаменти, дитячі виробки, аптечки, випічку, тактичні навушники і т. д. Іноді Антон навіть стоїть у «Сільпо» і особисто займається збором продуктів.

Антон Дубішин - волонтер за покликанням.

Антон Дубішин – герой моєї сьогоднішньої розповіді. Він дуже відкрита людина, проста та жадаюча спілкування зі світом. Від народження Антон – особливий. І таким він сам себе почав усвідомлювати років з чотирьох. У десять місяців лікарі поставили малюкові безповоротний і непоправний діагноз: «Спінальна аміотрофія Вердніга-Гоффмана. Рання дитяча форма».

Сторінки