«Запрошуємо в коло друзів»

Подвір’я та імпровізована сце­на прикрашені квітами та кульками. Працює виставка дитячої творчості «Веселкова моя Україна». Грає весела музика. Музика затихає. Лунають фанфари. На сцену виходять ведучі.

1-а ведуча:
Небесні вітрила блакитні
Осіння пора підняла,
І росяних трав оксамити
З південних країв принесла.
2-а ведуча:
Вплітає усміхнена осінь
Листків золотих стрічки
Замріяним вербам у коси
І золото сипле в річки.
1-а ведуча:
У морі барвистому квітів
Лунає симфонія дня.
Знову в гуртки
поспішають діти,
Щоб отримати нові знання.

2-а ведуча. Доброго дня, любі діти, педагоги, шановні батьки, дідусі, бабусі! Будинок дитячої творчості Шевченківського райо­ну вітає всіх з початком нового навчального року і запрошує вас в коло наших друзів.
(Лунає весела музика. На сцені з'являються Мальвіна і Буратіно).
1-а ведуча: Доброго дня вам, наші казкові гості! Як добре, що ви завітали до нас на свято.

Мальвіна і Буратіно. Доброго дня вам і всім, хто завітав на свято в Будинок дитячої творчості Шевченківського району.

Мальвіна. Ми дуже багато хорошого чули про ваш Будинок дитячої творчості. А ще ми знаємо, що тут працюють талановиті й прекрасні педагоги, які тепло своїх сердець і любов віддають своїм вихованцям. І мені дуже хотілося, щоб і Буратіно почав відвідувати ваші гуртки і навчився всьому тому, що вміють робити ваші вихованці.

2-а ведуча. Це дійсно так, і ви в цьому зможете переконатися. В Будинку дитячої творчості Шевченківського району працюють найкращі керівники гуртків, з якими ми зараз познайомимо вас та дітлахів, які прийшли до нас на свято (іде представлення керівників гуртків творчих колективів, які працюють в Будинку дитячої творчості).

1-а ведуча. Привітаємо оплесками наших педагогів — керівників гуртків та вихованців, які братимуть участь в нашій концертній програмі.

Мальвіна. Дякуємо вам, що познайомили нас з гуртками, які працюють у вашому Будинку дитячої творчості. І в свою чергу, ми хочемо разом з Буратіно побажати всім вам процвітання і творчих успіхів — це раз!

Буратіно. Не кидайте слів на вітер — це два!
Мальвіна. У керівників гуртків хай справи йдуть угору — не згори — три.
Буратіно. Хай ваші сім’ї живуть у мирі — чотири!
Мальвіна. Хай квітує наша рідна Україна — це п’ять!
Буратіно. Хай про ваш Будинок дитячої творчості лине добра вість — шість!
Мальвіна. Головне -- здоров’я ми бажаємо всім — сім!

2-а ведуча. Дякуємо вам, Маль­віно і Буратіно, за ваші щирі й добрі побажання!

1-а ведуча. В нашому Будинку дитячої творчості Шевченківського району завжди тепло і весело від дитячого гомону, радісних усмішок та гарного настрою. Доброго, чудового дня зібралися ми на свято, якого так чекали.

2-а ведуча. Ми раді, що ви завітали на наше свято. А розпочнуть його солісти вокально-танцювального ансамблю «Гармонія» (керівник Лариса Краюхіна, хореограф Оксана Павлова, акомпаніатор Наталія Логвіна).

1-а ведуча. Пісня на слова та музику Андрія Марусича «Назустріч своїй долі». Виконує солістка вокально-танцювального ансамблю «Гармонія» Анастасія Сокира. Гучні оплески Анастасії!

Мальвіна. Як цікаво. Мені вже теж хочеться співати й танцювати. Але б дуже хотілося на власні очі побачити, як вміють це робити вихованці танцювальних колективів.

2-а ведуча. Це дуже просто, Мальвіно! Зразковий художній колектив Театр танцю «Київські барви». Художній керівник — Світлана Музика; хореографи: Анна Нюкіна, Олексій Покрепа, Ілона Сташевська; акомпаніатори — Тетяна Рябуха, Анатолій Мазниченко та Олександр Музика.

1-а ведуча. До вашої уваги танець «Прикарпатські дрібоньки».

Буратіно. А ще я хотів би навчитися малювати картини, листівки.

2-а ведуча. Добре! А навчать тебе малювати педагоги декоративно- прикладного та образотворчого мистецтв (іде представлення керівників гуртків).

1-а ведуча: Піснею «Учительці» на слова Миколи Сингаївського, музику Тетяни Ярошенко вас, шановні педагоги і діти, вітає з початком навчального року солістка вокально-танцювального ансамблю «Гармонія» Катерина Суханова.

Буратіно. Кла-а-с! Як здорово! Я вже вирішив, які гуртки буду відвідувати! Але мені здається, що я ще не з усіма керівниками гуртків познайомився.

2-а ведуча. Так, Буратіно, ти правий, я ще хочу познайомити тебе і дітей, які сьогодні завітали до нас, з керівниками гуртків (іде представлення керівників гуртків гуманітарного напрямку).

Буратіно. Дякую, приємно познайомитися. Бачу, що у вас в Будинку дитячої творчості не тільки талановиті педагоги, а й талановиті діти. Я теж вмію дещо робити і хочу подарувати всім присутнім українську народну пісню «Од Києва до Лубен».

1-а ведуча. Діти! Вам сподобалося, як співає Буратіно? Давайте поаплодуємо йому. Я думаю, що він вже визначився, які гуртки буде відвідувати.

Буратіно. Так, але в такій кількості студій, творчих об’єднань, гуртків важко визначитись. Я хочу навчитись всьому!

2-а ведуча. Якщо ти будеш гарним учнем, обов’язково навчишся! А ще, Буратіно, вихованці Будинку дитячої творчості беруть участь у різноманітних конкурсах, фестивалях, концертах.

1-а ведуча. А зараз ми хочемо познайомити тебе з людиною, яка є найголовнішою, найвідповідальнішою у нашому Будинку. Це — наша Людмила Леонідівна Манчак, директор Будинку дитячої творчості. Гадаю, що тобі й всім присутнім буде цікаво її послухати.

(Привітання директора БДТ Манчак Л.Л.)
2-а ведуча. Дякуємо, шановна Людмило Леонідівно, за теплі слова і щирі привітання! Нашу концертну програму продовжує солістка вокально-танцювального ансамблю «Гармонія» Діана Ситниченко. Послухайте у її виконанні пісню «Калина» на слова Тетяни Майданович, музику Людмили Левченко-Бутуханової.

1-а ведуча. Дякуємо, Діано, проводжаємо її оплесками!

Буратіно. Оце так! Мені все більше й більше подобається у вас! Які чудові друзі будуть у мене!

2-а ведуча: Слова та музика Леоніда Папернацького «Мама і тато», виконують вихованці вокально-танцювального ансамблю «Гармонія» Ткаченко Марійка та Ковальов Михайло.

1-а ведуча. Від імені батьків до слова запрошується Бородійчук Наталія Михайлівна.

2-а ведуча. В подарунок батькам, педагогам та гостям нашого свята український народний танець «Яків», виконують вихованці Зразкового художнього колективу Театр танцю «Київські барви».

1-а ведуча. Наша країна багата на таланти. В цьому ми переконуємося щодня, дивлячись і радіючи успіхам наших дітей. Так хочеться, щоб вони були не тільки талановитими, а й щасливими, і щоб своїми досягненнями прославляли в світі не лише свою родину, а й свою Батьківщину! А що ти, Буратіно, хочеш побажати своїм новим друзям?

Буратіно:
Будьте здорові, щасливі,
Духовно багаті,
Хай радість панує у кожній хаті,
А творчість наших дітей процвітає,
І співом чудовим у небо злітає!
(Т. Котеля)

2-а ведуча. Слова Льва Кукліна, музика Євгенії Зарицької, переклад з російської Юлії Заєздної «Заспіваймо за Україну», виконують вихованці вокально-танцювального ансамблю «Гармонія». Соліст… (на останній куплет пісні виходять всі учасники концертної програми).

1-а ведуча. Наша концертно-розважальна програма завершується. В концерті брали участь:
2-а ведуча. Вокально-танцювальний ансамбль «Гармонія»!
1-а ведуча. Зразковий художній колектив Театр танцю «Київські барви»!
2-а ведуча: Ролі виконували:
Буратіно — вихованка вокально-танцювального ансамблю «Гармонія» Іринка Бородійчук.
1-а ведуча. Мальвіна — вихованка гуртка «Молодіжний клуб» Ольга Іваниця.
2-а ведуча. Ведучі свята вихованці гуртка «Молодіжний клуб»:
— Анастасія Онищук;
— Ярослава Кириченко.

2-а ведуча. Звукооператор — Олександр Бурунжіу.

1-а ведуча. Режисер-постановник Тамара Котеля — завідувачка організаційно-масового від­ділу.

2-а ведуча. Наше свято продовжиться в кабінетах Будинку творчості. Де на вас, дорогі діти і шановні дорослі, чекають керівники гуртків, а ми кажемо вам:

Ведучі. До побачення! До нових зустрічей!

(Грає музика, діти і дорослі знайо­мляться з педагогами і виставками, які влаштовані в навчальних кабінетах БДТ).
Читайте також: 

Додати новий коментар