Розробка іграшки «Малюк дракончик Ластик»

Країна Небувалих звірів взимку. Скільки може принести незабутніх хвилин дитячого щастя та щастя для дорослих, які разом зі своїми дітьми читають про пригоди дракончика Ластика та його друзів.

Сімейне спілкування завдяки книзі Наталії Веселицької «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів» може бути радісним та веселим. А якщо родина любить робити сюрпризи, проявляти творчість, то можна разом з дитиною виготовити іграшку Малюка дракончика Ластика, а потім чи лишити її для свого малюка, чи з його згоди подарувати під ялинку малюку друзів в Новорічну ніч.

Як саме? Про це я вам зараз розповім.

Є чудовий матеріал — трикотаж. Він має здібність тягнутися в усі напрями, чудово створювати потрібну форму. Кольору він також може бути різного, але краще зеленого, бо це колір творчості. У кожному домі багато старих речей: кофти, печатки, майки. З них можна зробити все що завгодно, у тому числі й дракончика Ластика. Приступаємо.

Етапи створення іграшки Малюк дракончик Ластик:

1. Викроїти деталі для іграшки: дві деталі тулуба, дві деталі хвоста, дві деталі мордочки, чотири деталі верхніх лапок, чотири деталі нижніх лапок, одну деталь животика, одну деталь накладки на мордочку з добавкою 1 см.

2. Зшити дві деталі верхніх лапок лицем усередину, потім нижні лапки та хвіст вивернути та набити синтепоном.

3. Скласти дві деталі тулуба дракончика Ластика лицем усередину, вложити між ними, як вказано на викройці, готові лапки, заколоти булавками та зшити тулуб разом, залишивши отвір. Далі треба вивернути тулуб лицем назовні, наповнити синтепоном, отвір зашити.

4. Акуратно пришити хвіст.

5. Зшити мордочку, вивернути, набити синтепоном.

6. Накладку на мордочку прошити швом «голку вперед», підложити синтепон, картон та стягнути нитку, закріпити. До верху накладки пришити дві бусини-ноздрі, а до низу рот, який можна вирізати із товстої тканини. Готову накладку пришити до мордочки дракончика. Зверху пришити очі. Із пряжі, соломи чи шкіри можна зробити волосся. Далі готову мордочку потрібно пришити до тулуба.

7. Животик треба обшити мереживом, до центру пришити гарну бусину та акуратно пришити до тулуба.

8. Крила можна пришити чи приклеїти.

Ліля Лєсних

Дракончик «Ластик».

Виріб Дар’ї Скочко, 12 років
Читайте також: 

Додати новий коментар