Воїни АТО

Герої нашого часу

Про таких людей хочеться говорити не тільки напередодні Дня Захисника Вітчизни. Вони живуть серед нас, але щось відрізняє їх від нас... Максим та Олександр Ковеня, два брати дві долі...

Святвечір у військовому шпиталі

У переддень Різдвяних свят у Головному військовому клінічному госпіталі відбувся справжній курс музикотерапії для воїнів із зони АТО - Святвечір «Різдвяні колядки». Учні столичної музичної школи №23 зі своїм педагогом по вокалу Валентиною Іванівною Гаркушою прийшли до шпиталю вшанувати наших воїнів. Саме для них діти підготували в українських давніх традиціях театралізовану виставу – «Українська коляда». Цього вечора відбувалося красиве дійство - зцілення музикою, бо ж саме так перекладається з грецької мови музикотерапія. Цей по-родинному затишний вечір насправді поєднав та розчулив усіх присутніх.

Зустріч з воїнами батальйону «Донбас»

За попередньою домовленістю з командуванням батальйону спеціального призначення «Донбас» гурт подвижників-артистів та патріотично налаштованої еліти українського суспільства організували творчу зустріч з воїнами, які проходили військову підготовку в Збройних силах України.

Воїнам-АТО присвячується

Війна — страшне і, здавалося б, таке далеке слово. Та варто було однієї миті, і всі ми, українці, пізнали вповні жахи та неймовірні наслідки — руїни війни, якої ніхто не міг очікувати від… слов’янського братнього народу — росіян.