Зв’язати чи купити?

В’язання — досить забутий вид ручної роботи, зараз це, скоріше, хобі. Звичайно, бо ж в магазині можна купити будь-які речі, на будь-який смак. Це дуже економить час, бо, щоб зв’язати, наприклад, светр, треба просидіти з нитками і спицями не одну годину. Але що робити, якщо ви хочете ексклюзивну річ, якої точно ні в кого немає? Або, наприклад, хочете подарувати на День народження оригінальний подарунок? Тоді ця давно забута справа саме для вас.

Навчила мене в’язати мама. Пам’ятаю її красивий рожевий костюм — спідничка і светр, який вона одягала на свята, і який лежав на нижній поличці в шафі. Коли мама сказала, що зв’язала його сама, я здивувалась — дуже вже він був гарний. Ще мама в’язала шкарпетки нам з сестрою, і до цього часу пам’ятаю камизельку з білою білочкою на грудях, яку я дуже любила.

Отож мій перший в’язаний виріб — шарф. Але закінчити роботу мені не вдалось, поки я в’язала — десь порозбігалися петлі, й шарф ставав усе вужчим і вужчим, аж поки не перетворився на трикутник. Я подарувала його своїй ляльці та взялася до створення шкарпеток. Це виявилося трохи легше, і під наглядом мами я довершила свій перший витвір з ниток та була неймовірно щаслива. Пам’ятаю, що відтоді на кожне свято — чи то День народження, чи Новий рік — я всім в родині дарувала шкарпетки.

Досить довго не в’язала, все не було часу. А після народження сина взялася зв’язати йому маленькі шкарпеточки і... вийшло, руки пам’ятають, як це робиться! Тож малюк тепер гасає по кімнаті в нових, зв’язаних з любов’ю шкарпетках.

Отож, якщо хочете приємно здивувати своїх родичів чи колег, таки варто докласти трохи зусиль і часу, тоді ви точно знатимете, що подарували річ в єдиному екземплярі, яка не тільки любуватиме око, а й зігріватиме.
Читайте також: 

Додати новий коментар