Весілля в бібліотеці

Учому зв’язок весілля і бібліотеки? У Чернігові, наприклад, — це весільна фотосесія у бібліотеці.
Не викликає сумніву той факт, що всі молодята хочуть, щоб їхня весільна фотозйомка була найяскравішою і незабутньою. А фото — «живими», тобто при перегляді яких вони знову могли б пережити всі емоції, які отримали тоді. Тому наречені перебувають у постійному пошуку нових «виграшних» місць і тематичних спрямувань. Допомогу у творчому пошуку пропонує книгозбірня, адже фотографуватись у бібліотеці — це модно, а читати — сучасно.

Нещодавно до бібліотеки завітала пара молодят влаштувати фотозйомку у романтичному стилі. Складно сказати, чи це була запланована подія, чи спонтанна ідея, адже попередньо з працівниками бібліотеки свій візит не узгоджували. Скоріш за все, їх надихнула неординарна і своєрідна архітектура будівлі, що є окрасою міста, і вони вирішили завітати всередину. Бібліотекарі, як завжди, привітно зустріли гостей і забезпечили комфортний процес фотографування.

Вже не вперше наречені місцем фотознімання обирають саме обласну Універсальну наукову бібліотеку ім. В. Г. Короленка. Адже вона є однією з найбільш відвідуваних визначних пам’яток міста, що розташована в самому центрі у триповерховому будинку, спорудженому в 1910—1913 рр. інженером Д. Д. Афанасьєвим за проектом архітектора О. І. фон Гогена для Дворянського і селянського поземельного банку, та є пам’яткою архітектури, однією з перлин українського архітектурного модерну кінця ХІХ — початку ХХ сто­ліття.

Зараз чимало дизайнерів і модельних агенцій проводять фотосесії, та навіть покази у бібліотеках, але саме чернігівцям і гостям міста випала унікальна можливість ввічнити спогади про важливі події свого життя фотографіями, зробленими у найкрасивішій будівлі міста, що нагадує європейські замки — головній і сучасній бібліотеці Чернігівщини — обласній Універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка.

Олена Попович
Додати новий коментар