Рецепти

Рецепти до свята

У 2018 році Масляна почалася 12 лютого і тривала до 18 лютого. Святкування Масляної безпосередньо прив'язане до Великодня. Цьогоріч Пасха святкуватиметься 8 квітня. Для цього потрібно від дати Пасхи вирахувати 48 днів — це Великий піст, а потім ще тиждень — Масляна. На Масляну смажать млинці, але їх можна готувати і в інший час. Пропоную рецепти.

Рецепти до посту

Гречані котлети з грибами Інгредієнти: 1 скл. гречаної крупи, 200—300 г грибів (шампіньйони), 1 цибулина, 1 морква, 100 грамів житнього хліба, часник, зелень, сіль, спеції для м’ясного фаршу. Варену гречку остудити. Гриби обсмажити на рослинній олії з цибулею і морквою. З’єднати гречку і обсмажені гриби, додати розмочений хліб, спеції і зелень. Зробити з гречаного фаршу котлети і обваляти їх у сухарях для панірування. Обсмажити на рослинній олії.

Які страви приготувати на Новий, 2017 рік

Убагатьох країнах світу найулюбленішим святом є Новий рік. У цю чарівну ніч, коли один рік змінює інший, люди сподіваються на нове щасливе життя. Усі вважають, що старий рік звіє всі старі проблеми, а новий рік принесе здійснення мрій і сподівань. Логічно, що люди до зустрічі Нового року готуються особливо: одягають нові наряди, ставлять на стіл новий посуд, готують вишукані страви. За Східним календарем, 2017 рік вважається роком Вогняного Півня.