Прийомна сім'я

Забери мене, мамо!

«Можна попросити у вас шматочок тістечка?» — несподівано почула я позаду себе, розраховуючись на касі в своїй улюбленій кав’ярні. Озирнувшись назад, я побачила розгублені карі очі на худорлявому обличчі хлопчати. «Це не для мене, це для мого братика. Він так любить солодке», — несміливо та сором’язливо сказав він

Три долі дітей, потерпілих від насильства

У світлу вересневу ніч зірвалася з неба зірка. Друга, третя... І так безкінечно. Говорять, коли гасне зірка — закінчується чиєсь життя... А коли спалахнула ота зоря? Чи помітною була ота мить?.. Так, між спалахом і затуханням — одна мить. Принаймні, нам так здається.

Дитина у прийомній сім’ї

Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає все більш актуальною і болючішою темою для нашого суспільства. Особливо тепер, під час глобальної фінансової, енергетичної і соціально-політичної кризи. Очевидним фактом є те, що переважна більшість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховується в інтернатних закладах. Діти в них, як правило, істотно відрізняються від тих, які виховуються в сім’ях, тим, що вони недоотримують батьківського тепла, любові, ласки та доброти.

Турбота держави за дітьми-сиротами

Потенційна передумова стійкого економічного та соціального розвитку країни – захистити і зберегти дитинство, здорове психічно і фізично. Тимчасом в Україні окреслилася стійка тенденція до збільшення кількості дітей, які залишаються без батьківського піклування.