Жінка-берегиня: від гармонії у сім’ї до гармонії у світі

13 травня 2019 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась міжнародна конференція «Жінка-берегиня: від гармонії у сім’ї до гармонії у світі» з нагоди міжнародного Дня матері. Організатором виступила Громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі».

Вже 12-й рік Федерація жінок проводить заходи, які об’єднують жінок різних за фахом, світоглядом, але об’єднаних спільною ідеєю про досягнення миру за допомогою любові до всіх і кожного.

Роль жінки у теперішньому суспільстві не зводиться тільки до ролі матері та дружини. Вона набагато ширша у світовому розумінні і сприйнятті. Її роль — у гармонії всього світу, бо жінка — це любов, а любов об’єднує.

У цьому році більш ніж п’ятсот гостей прийшли розділити радість свята, серед яких були представники громадських організацій, державних установ, освітяни, видатні митці, науковці, обдаровані діти та гості з Японії, Європи, Південної Кореї.

З вітальним словом виступила голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Ольга Богомолець. Вона навела термін «синергія» (від грецької означає «разом; той, що діє»), а також про те, як потрібно змінювати реальність навколо себе, творити майбутнє, до якого ми всі прагнемо.

Дуже зворушливим був виступ гості з Японії Оморі Нобуко про спустошення після корейської війни, дух патріотизму, чуттєвий спогад про Україну, Героїв Небесної Сотні. А головне, вона наголошувала на підтримці інституту сім’ї, дала напуття для жінок вчити молоде покоління любити батьків, свою країну.

Відео звіт про діяльність Федерації жінок за мир у всьому світі розповідав присутнім про роботу, проведену за 2018 рік: участь у державних програмах, міжнародна та культурно-просвітницька діяльність, допомога дітям з особливими потребами, обговорення питання молодих жінок в Україні. Всі заходи несли складові патріотичного виховання, активної участі жінок у розвитку своєї країни.

Українці — співучий, щедрий, багатий національними традиціями народ. Це дуже яскраво показали вихованці народного художнього колективу «Вітамінчики» під керівництвом Олега і Олени Мельник. Талановиті діти стали окрасою міжнародної конференції.
Під час події відбулася церемонія нагородження «Жінка року». Дев’ять талановитих жінок вийшли на сцену для отримання заслуженої відзнаки.

На завершення міжнародної конференції у своєму виступі Тетяна Коцеба, голова правління Федерації жінок за мир у всьому світі в Україні, ще раз підкреслила важливість сім’ї і її цінностей як перше джерело миру, а також необхідність розпочати зміни з власного прикладу. А прикладом служить діяльність Федерації жінок, яка об’єднує зусилля для того, щоб наша країна була щасливою, а щастя — це сім’я, здоров’я, збереження сімейних цінностей, розвиток, гармонія у сім’ї, яка нерозривна з гармонією у всьому світі. Федерація жінок за мир в усьому світі своїм прикладом показує нам, що тільки спільна праця в команді однодумців творить великі справи у розбудові країни.
Галерея: 
Читайте також: 

Додати новий коментар