Високе визнання та шана

21 березня 2019 року, в Міжнародний день рідної мови, в Будинку письменників України відбувся урочистий вечір-концерт, присвячений цій знаменній події, який розпочався із вшанування та нагородження високими церковними нагородами визначних сіячів рідного слова, відомих письменників України, а також меценатів представником Православної церкви України.

Серед нагороджених була видатна поетеса, надзвичайна, сильна духом, мужня, волелюбна, але дуже скромна і ніжна жінка, жінка-весна, жінка-матір, найказковіша у світі бабуся, одна з найкращих письменниць України ХХ—ХХІ століть, член Національної спілки письменників України, головний редактор видавництва «Криниця» (2002—2016 рр.), лауреат літературної премії Дмитра Луценка (2012) Тетяна Майданович.

Привітати Тетяну Василівну з цією знаменною подією в її житті прийшли Л. Грабовенко, член Громадської організації «Міжнародна федерація жінок за мир у всьому світі» (Голова організації Т. Коцеба), член Національної спілки журналістів України, заступник Головного редактора журналу «Справи сімейні», відомий в Україні колекціонер рушників та хусток, та Т. Котеля, завідувачка організаційно-масовим відділом Будинку дитячої творчості Шевченківського району м. Києва (директор Л. Манчак ).

Давня і тепла дружба пов’язує педагогів та вихованців Будинку дитячої творчості Шевченківського району м. Києва з Тетяною Майданович, вона залюбки приходить на зустрічі з гуртківцями Будинку творчості, саме вони є першими читачами її творчих доробків. Це плідна співпраця талановитої письменниці, творчих педагогів та обдарованих дітей, які закохані в поезію, що прославляє рідну землю, традиції та звичаї нашого народу. Адже поезія Тетяни Майданович — це поезія серця, поезія духу. Це постійний діалог з Богом, в якому срібнотонно звучать сповідально-молитовні інтонації, в ньому туга за Любов’ю, Добром, Надією, Красою. Симфонія Духу, служіння Богові, Україні, людям засобами одухотвореного слова рідної мови.

Тетяна Василівна завжди долучається і до благодійних справ, бере участь у проектах, які організовує і проводить Громадська організація «Міжнародна федерація жінок за мир у всьому світі»: Фестивалях родин «Шевченко в мої родині», зустрічах з учасниками бойових дій на Сході України в Національному військово-медичному клінічному центрі ордена Червоної зірки «Головному військовому клінічному госпіталі» Міністерства оборони України, святах, присвячених Дням Матері та Батька та інших заходах. Вона залюбки допомагає нашим захисникам в зоні ООС та вимушеним переселенцям. Тож нагородження Т. Майданович орденом «Святої Праведної Анни» ІІІ ступеня Православної церкви України — за вагомий внесок у справу відродження духовності та патріотичного виховання молоді незалежної України, визнання її таланту і щира дяка за її милосердя, людяність, доброту, сердечність, віру в Бога та Україну.

Ми щиро вітаємо Тетяну Василівну з високою нагородою, визнанням її таланту та заслуг перед українським народом і дякуємо їй за творіння вічного, прекрасного і нетлінного, за все добре і духовне, що вона робить для людей і України.

Ми від душі бажаємо творчих успіхів та злетів, а також, щоб Бог дарував їй та нашій рідній Україні многая і долгая літа!
Читайте також: 

Додати новий коментар