Свято квітів, жіноцтва й краси

Коли місто заяскравіло усіма барвами літа, жіноча рада провела кілька рейдів у рамках щорічної акції-конкурсу «Моє квітуче місто». Цьогоріч вона виявилася ювілейною — п’ятнадцятою, оскільки започаткована ще у 2003 році. Автору цієї статті пощастило — саме так — бути свідком відбіркових рейдів конкурсної комісії вулицями Новограда-Волинського, бо це переросло у формат фантастичної подорожі. Око милували і вражали красою, фантазією, неповторністю рішень квітники, декоративні гірки, садовий дизайн, створені руками не дипломованих профі, а наших землячок із сфери побуту, торгівлі, медицини (до речі, працівників місцевого ТМО серед них найбільше), пенсіонерів… Стільки естетичного задоволення не отримували ми вже давно — причому від заквітчаних обійсть переважно нашими, власне українськими, квітами: чорнобривцями, айстрами, флоксами, жоржинами… Ось де він, справжній патріотизм, а не у гаслах і шароварщині!

27 вересня відбулося урочисте підведення підсумків конкурсу «Моє квітуче місто» — і мала зала міського Палацу культури, до приємного здивування організаторів, ледве вмістила глядачів! На урочистості голова жіночої ради Лариса Валентинівна Шутова запросила гостей. Тож уперше в історії свята його відвідали Голова Правління ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» Тетяна Коцеба, заслужена артистка України Руслана Лоцман, громадський діяч кандидат психологічних наук Світлана Винограденко, заступник головного редактора газети «Справи сімейні» й приватна колекціонерка українських хусток та рушників Людмила Грабовенко. У ході свята вони й виконали почесну і приємну місію вручення привітальних листів та подарунків активістам організації, які стояли біля витоків конкурсу, та найактивнішим його учасникам. Серед інших шанованих співучасників дійства — спонсори з державних і приватних підприємств, міські голови попередніх скликань, представники міської ради — люди, яких аж ніяк не може обходити життя міста в силу їхньої совісті, громадянської позиції та посадових обов’язків.

У вітальному слові нинішній очільник жіноцтва міста, назвавши основні віхи роботи цієї організації, зазначила, що вищезгаданий конкурс перетворив місто на квітковий вінок, створений руками городян, і став звягельським брендом, візитівкою міста. Згадала вклад у становлення і розвиток цього загальноміського щорічного дійства почесного голову організації Тамару Олійник, багаторічного очільника Тамару Сахненко, особисту підтримку тодішніх міських голів Миколи Боровця та Володимира Загривого, акцентувала увагу на активній участі жінради у всіх масштабних культурних заходах міста. Про сьогодення «Мого квітучого міста» Лариса Шутова відгукнулася, згадавши серед найактивніших прихильників та учасників акції міськрай ТМО, усі ОСББ, магазини мережі «Норма», «Європа», ЦМРА №217, фабрику «Леся», хлібозавод, водоканал, ресторани та кафе міста, магазини «Валента», «Економіск», а також наголосивши на помітних змінах на території НВПЕТ, уся територія якого потопає у квітах!

Найжаданішим моментом свята, звичайно ж, стало вручення відзнак. Подяку від «Федерації жінок» за багаторічний творчий вклад у розвиток та процвітання міста Новоград-Волинський вручили активістам конкурсу в усі роки його існування.

Окремим пунктом заходу було вшанування цьогорічних переможців. Отож дипломами Новоград-Волинської організації жінок і подарунками за краще оформлення прибудинкової території та заквітчення вулиць міста було відзначено 35 громадян міста. 

На заході всіх вразив чарівний неповторний голос Руслани Лоц-
ман, виступи хореографічного колективу «Веселка», дитячого хору ліцею №11, соліста Валерія Гладунова. До свята долучилися з теплими вітаннями міські голови попередніх скликань Микола Мартинюк та Володимир Загривий, а також секретар міської ради Василь Остапчук.

Всі учасники свята отримали невеликі подарунки від компанії «Фармасі-Україна». Регіональний менеджер компанії Олена Чернецька і топ-лідер компанії Тетяна Ісупова привітали жінок і провели лотерею: три щасливих учасниці отримали парфуми від компанії «Фармасі-Україна». В залі панувала атмосфера позитиву, гарного настрою. 

Усіх причетних до свята перерахувати неможливо — але хай просте людське «спасибі» зігріє їхні серця вдячністю організаторів та учасників. А «Квітучому місту», віриться, й надалі судилося бути острівцем естетичної насолоди у Новограді-Волинському. Адже за цим стоїть небайдуже жіноцтво на чолі із чудовим керівником Ларисою Шутовою — а всі знають її як людину дії і небайдужості. 
Галерея: 
Читайте також: 

Додати новий коментар