СОТНІ РЕКОРДСМЕНІВ НА ОДНІЙ СЦЕНІ

У Києві відбулася презентація нового видання Книги рекордів «Національний Реєстр Рекордів України 2018». 206 705 українців стали героями нової Книги рекордів.

І яких тільки досягнень не вдаються українці: найдовше жіноче натуральне волосся, найменша мініатюра з пластиліну, найстарший скелелаз, найдовша ковбаса, найвища підкорена вершина…

Презентацію відкрила Ірина Галай – перша українка, яка здійснила сходження на Еверест і піднялася на найвищу вершину – 8848 метрів – вершина Джомолунгми, вона ж Еверест, -  прапор Національного Реєстру Рекордів і славу рекордів українців. «Нема нічого неможливого, - підкреслила на зустрічі рекордсменів тендітна Ірина Галай».

Найбільший гердан з бісеру створила Наталя Мудрик з Кривого Рогу. Гердан має геометричний орнамент із восьми кольорів «Барвиста Україна». Його довжина 3 метри 85 сантиметрів, ширина 25,5 сантиметра. До того ж Наталя – 11-разова чемпіонка України з кульової стрільби, чемпіонка Європи, срібний призер чемпіонату світу, майстер спорту України міжнародного класу. Але, щоб носити такий гердан, потрібен помічник, адже вага його 1 кілограм 920 грамів!

Приємно вражає, що  вже кілька років уряд не перевершено рекорд колекціонерів дзвіночків глухівчанки Ірини Колтакової! На сьогодні в її колекції 2068 дзвіночків. Найбільший важить 3,5 кілограма, а найменший можна розмістити на нігтику пальця – усього 3 грами!

Приємно вражають рекордами діти. Наприклад, наймолодший в Україні директор приватної бібліотеки – 13-річний Дмитро Ружевич із села Сергіївка, що в Слов’янському районі на Донеччині. Він особливий хлопчик. Історія його книжкового зібрання також особлива. Почалася зі звичайного листування з дітьми, які люблять читати. Школярі з усіх куточків України надсилали йому книги, волонтери подарували печатку-екслібрис. Зараз в його бібліотеці понад 2000 книжок, серед них з автографами відомих письменників. Дмитро мріє, щоб світ став добрішим, а Сергіївка – найбільш читаючим селом.

У це важко повірити, але факт: можна пройти по стропі, натягнутій між повітряними кулями, стрибнути через максимальну кількість людей на вейкборді, як людина-ракета пролетіти на тролеї над Карпатами з фантастичною швидкістю, здійснити бандж-стрибок з мосту з кріпленнями за шкіру спини, шуганути вниз з мінімальної висоти бейсджампінгу – багато що вважалось неможливим, доки не було зроблено! 

Кілька рекордів були поставлені просто під час заходу. Зокрема, білорус Кирил Шимко поставив рекорд з найбільшої кількості задутих свічок - з другої спроби йому вдалося задути 42. А українка Ольга Лящук встановила рекорд з найбільшої кількості підходів станової тяги з 90-кілограмовою Книгою рекордів з бетону. Вона зробила 17 підходів за хвилину. Їхні рекорди увійдуть уже в наступне видання книги - 2019 року.
Читайте також: 

Додати новий коментар