Фестиваль «Тато, мама, я — спортивна сім’я»

16 березня 2019 року в місті Біла Церква відбулися змагання міського Білоцерківського та Київського обласного 1-го і 2-го етапів Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я — спортивна сім’я», організаторами яких є управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, комунальний заклад Білоцерківської міської ради Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Генеральним партнером фестивалю виступила ТОВ «Металобаза Бочаров» (директор — Сергій Бочаров). Підтримала змагання Громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі».

Змагання розпочалися з параду команд — 11 спортивних сімей, яких зустрічали на параді гучними оплесками вболівальники від кожної організації.

Участь у заході взяли сім’ї, що представляли підприємства, установи і організації міста Біла Церква та Білоцерківського району. Різні за інтересами, вподобаннями, професіями дорослі не втратили найголовніше, юнацького запалу і таланту повертатися у дитинство.

В урочистій частині змагань до учасників з привітанням і побажаннями звернулися начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Інна Паливода та Голова Міжнародної громадської організації «Жінки за мир у всьому світі» Тетяна Коцеба. Також у відкритті свята сімейного спорту взяли участь: начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, депутат Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, директор Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Денис Мірзоєв, заступник начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Валентина Коросько, директор Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і головний суддя І—ІІ етапів фестивалю «Тато, мама, я — спортивна сім’я» Костянтин Павлюк, директор комунального закладу Білоцерківської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа» №2 і головний секретар І—ІІ етапів фестивалю «Тато, мама, я — спортивна сім’я» Ольга Балясникова, директор комунального закладу Білоцерківської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Володимир Корнієнко.

Після знайомства команди вийшли на старт. Програма фестивалю складалася з 4 естафет («Спритні силачі», «Ми спортивна сім’я», «Попади в ціль», «В магазин за покупками»).

По закінченні місця серед сімей — учасниць міського Білоцерківського та Київського обласного 10-го і 2-го етапу Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я — спортивна сім’я» розподілились таким чином: переможці змагань — сім’я Карпових: Геннадій Петрович, Тетяна Григорівна, Роман (КЗ БМР ДЮСШ №1); срібні призери змагань — сім’я Добровольських: Андрій Анатолійович, Варвара Олександрівна, Рената (КЗ БМР ДЮСШ №2); бронзові призери змагань: сім'я Сіроокі Юрій Михайлович, Олена Олександрівна, Богдан (БЦРДА).

Всі сім`ї були нагороджені за участь дипломами, медалями (діти) і солодкими подарунками від КЗ БМР БМЦФЗН Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», цінними подарунками від генерального партнера Білоцерківського міського фестивалю ТОВ «Металобаза Бочаров», а переможці отримали кубок і право представляти Київщину в фіналі на Всеукраїнському фестивалі «Тато, мама, я — спортивна сім’я». Цінними призами та сертифікатами нагородила учасників, призерів і переможців Міжнародна громадська організація «Жінки за мир у всьому світі».

Сім`я Карпових м. Біла Церква (КЗ БМР ДЮСШ №1), здобувши перемогу в Київській області в 2-му етапі Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я — спортивна сім’я» виборола путівку на однойменний фінальний фестиваль України. Від фестивалю всі отримали незабутні враження, знайомство з новими друзями. Змагання пройшли з піднесеним настроєм, де кожний учасник, глядачі та організатори отримали задоволення.

Вітаємо білоцерківських спортсменів і гостей з хорошим стартом в новому сезоні. Родині Карпових (м. Біла Церква) бажаємо достойного виступу на фінальному фестивалі України «Тато, мама, я — спортивна сім’я» та чекаємо від них нових перемог і досягнень.
На завершення хотілося б відмітити, що висока роль сім’ї в системі фізичного виховання населення є найважливішим осередком та пріоритетним завданням Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Організація активного сімейного дозвілля в місті Біла Церква ведеться на високому рівні, про що свідчить активна позиція родин та результати фестивалю.
Галерея: 
Читайте також: 

Додати новий коментар