Фестиваль родин

Цьогоріч наша країна вкотре згадує свого славетного Cина. 205 років минуло від дня народження Кобзаря, слова якого і досі звучать актуально, торкаючись всього українського, що є у наших душах. Шевченко часто писав про сім’ю, описуючи побут, оспівуючи материнство та любов до своєї рідної неньки України. Він ніби відкрив нову течію у поезії — поезію душі нації: його твори говорили бажаннями тисяч українців, та й зараз рядки поета чітко перекликаються з реаліями сьогодення. Щира любов до України, до народу — ось що несе силу, якої хочеться черпнути, до якої звертаються вже стільки років підряд. Багато людей були виховані на патріотичних словах Тараса Григоровича, наше бажання, щоб і нинішнє покоління не було позбавлене цієї можливості. Патріотизм починається з шанування батька та матері, сім'ї, роду, нації, країни та світу. Наголошуючи на важливості й цінності міцної сім'ї, був уже вкотре проведений Фестиваль родини. Фестиваль уже гостював у різних регіонах України, проте емоції кожного разу вражають своєю яскравістю.

Незважаючи на вихідний, у суботу, 9 березня, зала Дарницької районної державної адміністрації була заповнена: більш як 60 родин (220 осіб) Дарницького та Деснянського районів зібралися вшанувати Т. Г. Шевченка, талановиті та активні родини районів.

Щоб повністю відчути атмосферу свята, спочатку згадайте рядки з вірша «Садок вишневий коло хати». Згадали? Саме так: спокійно, тепло, по-сімейному відбулося це свято.

Фестиваль розпочався співами: заслужена артистка України та засновниця мистецького об'єднання «Народна філармонія» Руслана Лоцман разом з присутнім «глядацьким дитячим хором» заспівала веснянок та інших українських пісень. З привітальним словом виступив виконуючий обов'язки голови Дарницької державної адміністрації Петро Захарченко, ним було зазначено, наскільки важливим є виховання патріотизму в молодого покоління. Ініціатор організації свята, Голова правління ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» Тетяна Юріївна Коцеба підкреслила важливість виховання поваги та любові до батьків, адже це початок — тільки так можна виховати свідомих українців, які у майбутньому створять міцну і щасливу сім'ю — «взірець любові, що стане основою любові у суспільстві, нації та в цілому світі». Впродовж усього фестивалю Тетяна Юріївна особисто привітала 25 подружжів, нагороджуючи їх цінними подарунками та сертифікатами: «Щиро дякуємо за Ваші великі зусилля заради створення міцної родини, яка продовжує найкращі сімейні традиції та є прикладом для майбутніх поколінь». На сцену вийшло більш як 100 членів сімей! Нашим районам дійсно є чим пишатися: читали вірші Т. Г. Шевченка та авторські вірші, грали на кобзі, можна було помилуватися дитячими малюнками та відвідати майстер-класи, лунали веснянки у дитячому виконанні та пісні у виконанні цілих родин. Подружжя Поліщуків, Віталій Анатолійович та Ольга Олексіївна (цього року святкують 41 рік подружнього життя) виховали сімох дітей і разом з присутніми багатодітними родинами своїх чотирьох синів виконали арію з опери «Наталка-Полтавка». Для всіх у залі це був чудовий приклад того, що можна бути єдними та щасливими навіть через таку кількість років!

Слова привітання висловили також Голови ГО «Обійми» — Юлія Туржанська та «Берегиня» — Ганна Ольховик. Не словом, а танцем вітали присутніх зразковий художній колектив народного танцю «Росточки» та хореографічний ансамбль «Мрія». Окрасою свята стали експонати колекції Людмили Іванівни Грабовенко — рушники та хустки. 46 років вона збирає свою колекцію і хоче, щоб особлива історія кожного експонату не була забута, а стала набутком для усіх та прикладом того, як бережуть родинні цінності. Завітала на захід з привітальним словом Галина Михайлівна Козлова, Голова ГО «Родинний дім», яка багато років працює над збереженням головних цінностей — сім'ї, родини, а відтак — держави.

Фестиваль об'єднав молоде і старше покоління заради підтримання іміджу сім'ї, яскравого прикладу того, що сім'я — це прекрасно! Вона є основою нашої держави! Атмосфера любові до України та української сім’і ще довго надихатиме нас.
Галерея: 
Читайте також: 

Додати новий коментар