Живопис

Презентація картин Гели Думбадзе

Неймовірно щедра на мистецькі події оксамитова осінь у столиці України. Нещодавно відбулася презентація творів Надзвичайного Повноважного Посла Грузії в Україні Гели Думбадзе. Можна лише дивуватися про розмай творчих обдарувань дипломата вищого рівня. Філолог, філософ, письменник, художник щойно прийняв аплодисменти після оприлюднення книги «Я бігун», ось новий напрям його діяльності — живопис. Свою виставку пан Г. Думбадзе назвав «Акриловий щоденник» і представив частину циклу творів, написаних за останні роки. Виставка присвячена українському народу і отій теплій гостинності, яку відчула родина Посла саме в Києві.

Всеукраїнська художня виставка відкрилася до Ве­ликодня у Кми­тівському музеї Житомирської області

Всеукраїнська художня виставка відкрилася до Ве­ликодня у Кми­тівському музеї образотворчого мистецтва ім. Й. Буханчука Житомирської області. Ідея створення музею належить Йосипу Дмитровичу Буханчуку — палкому шанувальнику мистецтва і колекціонеру.

Виставка живопису харківського художника Віктора Федоровича Тупіцина

Весняний Київ прийняв виставку живопису харківського художника Віктора Федоровича Тупіцина. Свято відбулося в Українському фонді культури і буквально полонило серця шанувальників образотворчого мистецтва. Щось до болі знайоме, шляхетне випромінювали представлені картини, наповнюючи присутніх добром, спокоєм, гарним настроєм, гармонією.

Виставка Андрія Володимировича Чебикіна

«Простота, вишуканість, професійність…» — ці слова народного художника України, лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, ректора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, президента Національної академії мистецтв України Андрія Чебикіна найкраще розкривають виставку «Творчість і школа», яка нещодавно відкрилася в Києві.

Виставка художника Анатолія Георгійовича Фролова

Дивно влаштована природа, а тим паче життя людини. І чим більше обдарована людина творчо, до неї прикута увага не тільки шанувальників, а й критиків. Мабуть, за такими критеріями готувався до відкриття своєї виставки член Національної спілки художників України Анатолій Георгійович Фролов.

Виставка «Обереги душі» Володимир Іванович Балибердін

Володимир Іванович Балибердін — член Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України, голова секції декоративно-прикладного мистецтва Київської організації Національної спілки художників України.

Художня виставка на трьох

Неординарна подія відбулася в столиці України. Троє творчих самобутніх членів Національної спілки художників України влаштували мистецьке свято в галереї «Митець». Декілька вагомих подій поєднали мистецтвознавців Аллу Ревенко, Іларію Міщенко та художника Василя Міщенка. Це і ювілейні дати від дня народження, знакові творчі проекти, і головне — художники, з якими вони працювали довгі роки.

Пустовойт Григорій Якович

Незважаючи на те, що Григорій Якович ніде не навчався художній майстерності, мій знайомий мистецтвознавець, коли побачив дві роботи Пустовойта, вигукнув: «Це ж, безумовно, талант! Рідкісний на сьогодні прояв класицизму у чистому вигляді! Цього художника необхідно показати людям! Необхідно терміново зорганізувати виставки і покази! Через півроку про нього заговорить вся Україна!»