Світлана Мирвода зібрала на свій сольний концерт друзів і шанувальників

У галерею Висоцького на Воздвиженці заслужена артиста України Світлана Мирвода зібрала на свій сольний концерт друзів і шанувальників.

Вечір називався «Дорогою щирості Володимира Висоцького». Його творчість дуже близька співачці своєю щирістю і справжністю. За її словами, це є перше, що повинен сповідувати артист. Прозвучали пісні Володимира Висоцького у виконанні Світлани під надзвичайно красивий супровід бандури, ліричні українські й патріотичні пісні про наше сьогодення, про те, що справді хвилює і болить… Сумна тема подій на сході країни звучала у піснях, виконаних співачкою проникливо і щиро. Вони не залишили байдужим нікого, зачепили за саме серце і викликали сльози у багатьох присутніх.

У затишному залі тепла камерна атмосфера, улюблена артистка читає вірші, без мікрофону співає пісні у супроводі гітари і бандури… Можливо саме тому особливо гостро відчувається її відкритість душі, істинні емоції у піснях: біль і туга, горе і радість, життєвий гумор і надія на краще…

Звучали пісні «Я несла свою беду» на слова і музику Володимира Висоцького, «Стрілецький романс» — на сл. С. Галябарди, муз. П. Зіброва, «Пісня водія АТО» — сл. О. Балабка, муз. Л. Нечипорука, «Нас весна не там зустріла» — сл. Й. Струцюка, муз. О. Гаркавого, «Друже Ковалю» — сл. М. Матоли, муз. Г. Гончаренка, вірші сучасних поетів — Ліни Костенко, Леоніда Талалая, Юрія Тітова… Музика і поезія гармонійно переплелися у концертній програмі й створили незабутній творчий віночок у чималому доробку артистки.

Друзі-побратими Світлани Мирводи — відомий бандурист і гітарист Василь Лютий, неперевершений музикант Сергій Шматок, талановитий артист, лідер гурту «Fata morgana» Ігор Роман — також були учасниками вечора і своїм неймовірно харизматичним виступом приємно здивували публіку. У їх виконанні звучали пісні Володимира Висоцького та власні твори.

Враження від сольного концерту співачки — неймовірні! Цей голос зачаровує з першої ноти, його красивий тембр приваблює й не відпускає слухача…
Бог наділив цю чудову жінку талантом, вродою, розумом, прекрасною душею і гарним оточенням. У Світлани прекрасна сім’я — чоловік і двоє дорослих синів. Молодший — Тимофій, надзвичайно артистичний, долучився до виступу мами і вніс особливу родзинку у цей концерт.

А нещодавно відбулася ще одна зустріч з улюбленою співачкою. Вона взяла участь у Всеукраїнському бардфесті, присвяченому пам’яті Володимира Висоцького «Охрипшая душа», який відбувся на літній естраді («Мушля») Центрального парку культури та відпочинку міста Києва. Виступ Світлани, як завжди, дуже сподобався, вона отримала квіти, аплодисменти і «браво» від публіки, яка так любить її творчість.
Якщо хоч раз побачиш і почуєш, як співає ця гарна тендітна жінка, то запам’ятаєш її назавжди… Ми багато років є шанувальниками творчості заслуженої артистки України Світлани Мирводи. Вона повсякчас дивує нас і відкриває все нові і нові грані свого таланту.

Соколова Ірина
Читайте також: 

Додати новий коментар