Художня виставка «Весняні мережива» Ольги Сокуренко

У Київському будинку актора відкрилася виставка «Весняні мережива». Свої роботи на виставці представили Валерій Франчук, заслужений художник України, лауреат Державної премії ім. Т. Г. Шевченка та художниця з Черкас Ольга Сокуренко.

Здається подих весни відкрив фіранки й наповнив залу теплом і сонцем.

— Ми й справді вирішили з Олею представити перед людьми весняну фантазію наших душ, — говорить Валерій Франчук. — З весною приходять світлі й сонячні думки. Усім нам хочеться миру, спокою. Людина має надихатися красою, сподіватися на краще й вірити, що добро переможе. Свого часу директор Канівського музею народного декоративного мисте­цтва Ніна Басиста познайомила мене з чарівною й талановитою Ольгою Сокуренко. Оля творить свої роботи шовком. Це — неперевершені фантастичні роботи! У кожного митця своє бачення, а об’єднує нас ось це, якесь невидиме, весняне мережево краси! Хочу, щоб саме такою була наша Україна, щоб розцвітали квіти не лише на полотнах… Бо ж яка весна, така й українська душа.

Приходить весна, а з нею й народжуються нові думки, твори. Цей весняний проект звеселяє людські душі, вселяє віру в перемогу.

У книзі відгуків з’являються перші записи від вражень: «Пане Валерію, Олю! Понад усе ціную ваші душі — щирі й відверті до людей. Нехай завжди ця любов буде з вами. Тетяна Коцеба, голова правління міжнародної громадської організації «Жінки за мир у всьому світі».

Надихнутися красою можна до кінця квітня.
Галерея: 
Читайте також: 

Додати новий коментар