День матері

Напередодні Дня матері проходить Міжнародна конференція

Навесні, коли починає зеленіти трава, коли дерева вбираються в листя, радують око перші квіти, світ стає світлішим, добрішим і досконалішим. Навесні дарують квіти зі словами вдячності жінкам, матерям і донькам наші мужні й сильні чоловіки. Саме навесні вшановують жінок, матерів. Бо саме жінки надихали й надихають чоловіків на подвиги.

VІІ щорічна Міжнародна конференція «Роль світової миротворчої жіночої спільноти у побудові сталого миру»

Напередодні Дня матері у Києві в готелі «Прем’єр Палац» відбулася VІІ щорічна Міжнародна конференція «Роль світової миротворчої жіночої спільноти у побудові сталого миру».

Свято Матері – свято любові та пошани

Свято – це незабутній день, коли кожний з нас урочисто і радісно відзначає знаменну подію у своєму житті, в житті своєї родини, громади чи суспільства. У наш час, час національного й духовного відродження, ми повертаємось до свят, які шанували наші предки. З них черпаємо скарби народної мудрості, наснагу, сподівання на кращу долю рідного народу.

У Київському коледжі ім. Василя Сухомлинського день Матері

У Київському коледжі ім. Василя Сухомлинського було по святковому урочисто. Та й не в дивину… Бо ж колежани готувалися до Дня Матері. Один вже зовнішній вигляд радував око. У вишиванках, з жовто-блакитними стрічками, вплетеними в коси у дівчаток, прикріпленими до сорочок у хлопців, радісно та збуджено, разом з педагогами та вихователями, діти прагнули передати свій сонячний настрій навколишньому світу.

Любові вистачає на всіх

У Київському міському будинку вчителя вшанували багатодітні освітянські родини столиці. Їх зустрічала червона доріжка. Старші йшли поважно й трохи зашарівшись від таких почестей, а молодші тішилися різнокольоровими кульками, фотографувалися на згадку.

Свято до Дня матері

МЕТА: виховання шанобливого, доброзичливого ставлення до жінки, жінки-матері, любові до рідної землі, почуття доброти, милосердя, співчуття; збереження та примноження родинних традицій та звичаїв.