Ходіть у театр

За сприяння Посольства Канади в Україні в Національному академічному драматичному театрі ім. І. Франка відбулася прем’єра вистави А. Бушковського (переклад з англійської С. Боршевського) «Сторонні серед нас».

Автор зосередив увагу на проблемах людських стосунків (родинних непорозуміннях, зрадах найрідніших, любові, почуттях милосердя і доброти).

У виставі блискучий акторський склад. Народні артисти: Володимир Нечипоренко, Ірина Дорошенко, Олег Шаварський, Галина Яблонська, Тарас Жирко, Ніна Гіляровська та інші майстерно розкрили образи своїх героїв, не залишивши байдужими глядачів різного віку.

Подякуємо керівникові театру за те, що поповнили репертуар такою актуальною, непростою драматургією.

Не можемо не відзначити талановиту роботу режисера-постановника Петра Ільченка (заслуженого діяча мистецтв України).

Шанувальники мистецтва знайомі з багатьма його постановками на сцені славетного театру.

Асистентом режисера виступила народна артистка України Галина Яблонська — корифей театру ім. І. Франка, Посол миру. Вона також грає одну з головних ролей. Свою героїню на ім’я Габрієль Галина Гілярівна наділила рисами людяності, чарівної жіночності, ніжності, які непідвладні віку.

Спілкуючись з режисером і виконавцями головних ролей, глядачі висловили думку про те, що п’єса такого соціального значення і масштабу має місце на великій сцені, бо камерна для неї замала. Хочеться вірити, що так воно і буде.

А по закінченні вистави переповнена глядацька зала, стоячи, бурхливими оплесками і вигуками «браво» довго ще дякувала акторам.

Побажаємо всім частіше ходити в театр і отримувати задоволення, незабутні враження від справжнього мистецтва.

Автори статті: Ісаєва Т. та Рижкова Н.
Читайте також: 

Додати новий коментар