Я пишаюся своїм татом

Я боялася втратити тата

Сім років тому в моєму житті з’явилася нова людина – це мій тато. І хоч він мені не рідний, але з першого дня і до сьогодні я його називаю: «Мій любий татко!». Так – так, я не помилилась. Пам’ятаю й досі, як він мене привів до першого класу, тримаючи за руку і прошепотів на вухо: «Доню, не хвилюйся!»

Такими повинні бути справжні чоловіки

У кожної людини своя доля, мета, досвід і життєва правда. Але, мабуть, всі мають одну спільну рису — хочуть залишити свій слід на землі. Як правило, такі люди є цікавими особистостями і часто є прикладом для наслідування...

Я люблю свого тата

Тато… таточко… татусь… Промовляю ці слова, й на серці радість ожива. Радію з того, що у мене є тато — найкращий у всьому світі. Він чорнявий, високий, має сильні руки і добре серце. Люблю, коли мій татко усміхається. Я теж тоді хочу сміятися, радіти, дарувати добро іншим, так, як це робить він.

Тату, просто вір у мене!

Я пам’ятаю свою першу поїздку на маленькому трьохколісному велосипеді. Мені здавалося, що я зможу об’їхати весь світ. Він уже був готовий відкрити мені свої обійми, аж тут я втратила рівновагу. Земля швидко наближалася до мого обличчя, і вже ось-ось мав трапитися удар… але падіння не послідувало.

Мій тато

Батьки – найрідніші люди в моєму житті. Вони підтримують у складну хвилину, піклуються про власну дитину. Прозові рядки я присвячую своєму батькові Анатолію Аркадійовичу Сорокіну.

Мій тато – найкращий!

Мій тато найкращий у світі, тому що він турбується про мене. Вчить мене захищати себе. Разом з моїм татом ми: ловимо рибу, граємо в футбол, збираємо гриби, їздимо купатися на річку. Часто він бере мене з собою на роботу, там мені з ним дуже цікаво.

Мій тато найкращий

Ви запитаєте який же мій тато? Я відповім: «Найкращий, найсильніший, найрозумніший, най… най…най..!!! Я можу дуже довго згадувати події, котрі були важливими в моєму дитячому житті. Незабутнє враження залишилося від моєї першої поїздки на легковому автомобілі (за кермом).

Я пишаюся своїм татом!

Я дуже люблю свого тата! Він – найдорожча для мене людина. Його звуть Олександр. Він дуже добрий, працьовитий та дбайливий. Щоб забезпечити свою родину всім необхідним, тато дуже багато працює. У свій час змінив кілька професій.

Сторінки