У мене найкраща мама у світі

У мене найкраща мама у світі – чуйна, добра, ласкава. З нею завжди цікаво. Моїй мамі влітку виповниться тридцять років, та виглядаю вона значно молодшою за свій вік. Вона дуже струнка й красива, як справжня українська красуня.

Моя матуся працює медичною сестрою. Ми з сестричкою Марійкою завжди радісно її зустрічаємо, коли вона приходить з роботи. А якщо ненька втомлена, ми з татом готуємо їй обід, прибираємо або граємося з моєю маленькою сестрою, доки мама відпочине.

Проводити з мамою вільний час – одне задоволення. Кожного вечора, коли всі справи зроблені, ми усією родиною переглядаємо цікаві мультфільми або фільми. Іноді ми граємо в настільні ігри. А коли моя маленька сестричка спить, ми з мамою на кухні готуємо щось смачненьке.

Моя мама – мудрий порадник. Я раджуся з нею щодо важливих для мене речей. Матуся завжди уважно мене вислуховує, радить, заспокоює, якщо я засмучена, дає поради, щоб наступного разу зі мною не трапилося нічого поганого.

Матуся для мене – справжня подруга. Є такі речі, про котрі я можу поговорити тільки з нею. Звичайно, вона іноді сварить мене за низькі оцінки або зауваження, але відразу дає пораду, як запобігти цим неприємностям. Я на неї не ображаюся: розумію, що вона має рацію і робить це для мого виховання.

Я дуже люблю свою родину: маму, сестричку, тата. Вони мені найдорожчі та найрідніші у всьому світі!

Автор: 
Буртелей Анастасія, 5-АРейтинг: 
Ще немає голосів

Додати новий коментар