Моя мама найкраща!

Прославимо жінку-матір , чия
любов не знає перешкод, чиїми
грудьми вигодуваний увесь світ!
М.Горький

Життя таке швидке, що у його нестримному ритмі не помічаємо найголовніше − це наших рідних і близьких. Для мене найрідніша й найдорожча людина у світі − це моя матуся Авдєєнко Інна Михайлівна.

Уже п’ятнадцять років ми разом крокуємо по землі. Як швидко пролетів час . Нині я десятикласниця . На мою думку спадають теплі спогади дитинства. Заплющую очі й прислухуюся − чую мамин ніжний голос, котрий розливається по всій кімнаті. Його не сплутаєш ні з яким іншим. Він живе в мені до цих пір. Вслухаєшся в мелодію колискової − і одразу уявляєш лагідне, сповнене любові обличчя матері. Поступово вона відкривала мені чарівний світ. Перші казки, пісні я почула саме від мами. Це вона повела мене в дитячий садок, з нею я вперше переступила поріг школи, з нею почалося моє навчання. Ненька й тепер постійно зі мною : у моїх радощах, у моїх труднощах. Вона навчає допомагати іншим, виховує мене бути самостійною й відповідальною.

Матінка оберігає нашу родину від життєвих негараздів. Саме її мудрі поради й допомагають вирішувати проблеми. Вона створює затишок у родині і є взірцем для нас всіх.

Моя матуся − найкращий друг. У ній стільки милосердя, ласки, співчуття й турботи! Моє щастя в її порадах, ніжних руках, теплій усмішці. Своїм прикладом рідненька довела, що в житті існує справжня дружба й вірність, любов до людей. Я ніколи не забуду скільки ночей ти недоспала, стоячи біля моєї колиски. А коли я хворіла, як хвилювалася, піклувалася, завжди була поруч. Пам’ятаю свій перший концерт у музичній школі, як разом готувалися до нього. Мама  давала поради й настанови. Ненька й зараз турбується про мене, любить й оберігає. Мамина любов не згасає з роками, бо вона любить своїх дітей незалежно від віку. Я хочу, щоб моя матуся завжди посміхалася й раділа життю.

Мама, матінка, матуся… Скільки тепла, ласки таїть це магічне слово, бо називає людину, чия любов не знає меж. Вимовляєш це слово – і серце наповнюється прекрасним. Я люблю свою матусю, вона найкраща у світі. Вдячна їй, вклоняюся доземно. Я пишаюся, що в моїм серці живе любов, котра може бути лише в дитини до матері,  чиста, справжня, прекрасна.

Автор: 
учениця 10-Б класу Охтирської гімназії Авдєєнко АнітаРейтинг: 
Рейтинг: Немає (1 голос )

Додати новий коментар